Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt szeretném meg kérdezni...

Gizike88 kérdése:

Azt szeretném meg kérdezni hogy vajon a fiamat vigyem pszichológushoz? Nem akar beszélni márt mindent bevetettem mondóka mese ének. Tárgyaknak a nevét mondtam közösségbe hordom de semmi és 20 hónapos

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azt nem értem, hogy miért hasonlítod a másik két gyerekedhez a Pistikét? Azt azért 3 gyerekes anyaként illene tudnod, hogy a gyerekeket (még ha testvérek is) nem szabad összehasonlítani, mivel minden gyerek más. Nem probléma, hogy 20 hónaposan nem beszél. Ne vidd SZIHOLÓGUSHOZ, max. csináljanak neki egy hallásvizsgálatot, ha az oké, akkor várj türelmesen. Közben pedig tanulj helyesen írni.....
2013. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
57%
A hülye a fiad természetesen erős volt nagyon, én kérek elnézést ahelyett a válaszoló helyett, aki ezt írta. De a te helyesírásod az katasztrófa. :( Sajnos.
2013. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak hibák nagy is az irásomal de arról nem kéne a fiamat le hülyézni
2013. jan. 30. 12:01
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 23 ( lassan 24 hónaposan) majdnem ugyanebben a cipőben jár, mint a tiéd.


Kérdeztem a védőnő(ke)t, gyermekorvost,logopédust és egy fejlesztő pedagógust is, mindannyian türelemre intenek.

Sokat mondókázunk, énekelünk, együtt nézegetjük és mutogatjuk a képeket a könyvekben miközben a nevén nevezzük az ott látható tárgyakat/élőlényeket stb.


Hallásával nincs probléma,nekünk logopédus javasolta pl. a szívószál használatát iváskor ( ez javítja a beszédtechnikát a megfelelő izmok használata által).


Még valami: az én helyesírásom példának okáért kiváló, de nem ettől függ a gyermek beszédfejlődése, ne aggódj:)

Ezt legalábbis még egyetlen HOZZÁÉRTŐ szakember sem állította:D

2013. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
22 vagyok. Gratulálok, aki lepontozott, ezek szerint le kell hülyézni a kérdező gyerekét ismeretlenül igaz???? Böszme...
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
Már válaszoltam a kérdésre,de ezt le kell írnom.Van egy barátnőm,az egyetlen legjobb barátnő akit nagyon szeretek,mindenben számíthatok rá,és fordítva is így van.Nála értékesebb embert keveset ismerek,annyira jó indulatú,soha nem bántana senkit.A helyesírása hasonló sajnos mint a kérdezőnek.Ezt tudja is magáról,fordult már hozzám segítségért amikor valami hivatalosat kellett írni.Az hogy a képességei,vagy a családi háttere miatt van ezt nem tudom.Nem is érdekel.Egy csodálatos ember,anya,nekem sok mindenben példa.Ellenben nagyon sok tökéletes helyesírású,diplomás bunkóval találkoztam már,aki lesz@rja kinn gázol át csak neki jó legyen.Ez egy hiányosság,sajnos,de attól még ő is ember,anya,akinek fáj ha a gyermekét bántják.Sőt továbbmegyek.A sógornőm például Romániából gyermekkorában áttelepült,a szülei nem járatták iskolába,analfabéta.A tesóm most tanítja írni,olvasni.Ő is egy aranyos lány,el se hittem ezt róla míg nem ő mondta.Ne m ítélkezem.
2013. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó hozzászóló! A te helyesírásod sem túl tökéletes. De nem bántásból írom, hanem csupán egy apró észrevétel.
2013. jan. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem tökéletes,remélem most jobban is érzed magad.Pont nem érdekel a véleményed amúgy.Szép napot:DDD
2013. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom nem is jövök fel ide mert itt soha nem a kérdésre válaszolnak,hanem a helyesírási tudorok osztják egymást ki ír helyesebben.Erre szerettem volna felhívni a figyelmet azzal amit írtam,hogy lássuk már az írás mögött az embert.De hát ha valaki csak ebbe tudja kiélni magát....tegye.
2013. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!