Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen a kislányokat hogyan...

Télen a kislányokat hogyan lehet a szabadban pisiltetni?

Figyelt kérdés
ilyenkor vastag ruhát kell ráadni, illetve könnyen megfázhat, ha kilóg a feneke. hogyan kell úgy pisiltetni, hogy ne pisilje le a vastag ruhát?

2013. jan. 29. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mèg nem pisiltettem tèlen a szabadban. Otthon pisil csak úgy indulunk el itthonról. Tudja tartani. 3 èves lesz.
2013. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy bajban voltam vele.Mi bekéredszkedtünk az egyik közeli üzlet wc-jébe,vagy hazasiettünk.Volt hogy megpisiltettem szabadban mégpedig úgy,hogy a hátát nekitámasztottam a lábamnak és a kezeimmel átkulcsoltam a térdhajlata alatt és felemeltem egy kicsit.Jól felhúztam a kabátját és jól letoltam a nadrágját harisnyáját.Sajnáltam nagyon őt,mert végigzokogta a pisiltetést,de nem tudtam mit tenni szegénnyel.Mínusz 10fok volt akkor.3és féléves a kislányom.
2013. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, nem indulnék úgy hosszabb útra, hogy a szabadban kelljen télen pisilnie.
2013. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kihagytuk, mert féltettem a felfázástól. Egyébként szerencsénk volt, mert szeptemberi a lányom, és mire 2 éves lett, szobatiszta lett. Tehát a szabadban pisilés időszaka nekünk július-augusztusra korlátozódott, utána pedig minden indulás előtt pisilés... hosszabb útra nem mentünk, így kibírta.
2013. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ezért javasolja mindenki, hogy tavasz végén kezdjük a szoktatást.

De ha nem úgy jön ki, nincs nagy tragédia.

Második jól leírta. Azt a fél percet kibírja, annyitól fel sem fázik. Sokkal jobb, mint ha bepisil, mert nem tudja hazáig mégsem tartani, aztán meg mindene elázik...


És nem törvényszerű, hogy sír.

2013. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Hála még a lányt nem kellett télen szabadban pisiltetni. De volt, hogy rohantunk a fizetős wcre is, és csak kifelé fizettünk.

Amúgy nadrág már majdnem levéve, a kabát meg a fején, biztos ami biztos, és nagyon remélni, hogy gyorsan végez.

(azért egy fiút se egyszerűbb pisiltetni télen:D)

2013. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Czinkapanna ***** válasza:
9%
Szerintem ilyen hidegben ne pisiltesd rövid időre menjetek el és siess haza de még ha bepisil az is jobb mint a meleg rucit levenni róla és pisiltetni nagyon felfázhat így:(
2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Nekem 10 hónapos a lányom, gyakran pisiltetem odakint. Leguggolok, a térdemnek, mellkasomnak döntöm a hátát, megfogom a térdhajlatánál a combját, és már megy is a pisi. Egy kis gyakorlással meg lehet tanulni, hogy csak annyira vetkőztesd le, hogy ne legyen pisis semmije. Mondjuk, én úgy is öltöztetem, hogy ne legyen sok ruha rajta: harisnya helyett lábszárvédő és zokni, meleg tutyi, meg egy vastag, gumis derekú, nem szoros nadrág. Felül póló, pulcsi, dzseki. Így nem kell a body patentokkal küzdeni.

Pelenka csak biztonsági okból van rajta, tetrapelus egy külsővel, vagy bugyi egy vékony pelusbelsővel (akit érdekel a pelenka nélküli téma, segített szobatisztaság szavakkal rákereshet a gugliban).


Egy perc alatt különben sem tud megfázni, nem mínusz 40 fokokról beszélünk.

2013. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

A szobatisztaságra való érettség azt jelenti, hogy vissza tudja tartani. Szóval annyit lehet tenni, indulás előtt pisi, és nem kószálni túl sokáig, vagy útba iktatni egy "köz"WC-t. Én ilyen esetekre vittem magammal domestos törlőkendőt és még plussz a wc papírt is az ülőkére is tettem.

Hidegben még én sem pisilnék odakinn, nemhogy egy kisgyereknek tolni le a nadrágját!!!

2013. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!