Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok az ovodában engedik a...

Nálatok az ovodában engedik a kislányokat kilakkozott körömmel ovodába járni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem jutna eszembe, hogy lakkot vegyek az ovis lányomnak. Amúgy senkinek sem láttam a csoportban.
2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lányomé még sosem volt lakkozva, de más kislányokon már láttam lakkot, de ők inkább 6 évesek voltak (vegyes csoport).

3-4 évest még nem láttam lakkozva.

2012. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan már az ovisoknak is festik a körmüket? Vagy ez csak vicc?
2012. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Remélem nem engedik! Amúgy a lányom 2,5 éves, és egyszer volt már lakkozva a körme, mert látta, ahogy festem és az övét is ki kellett, no de nem pirossal....de oviiba nem való!
2012. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk engedték, pár kislánynak ki is volt festve.

Én az enyémeknek eddig max. 5 alkalommal engedtem nyári szünetben, pedig már 8 és 10 évesek. Se oviba, se iskolába nem mehetnek így.


Viszont tényleg van nem is egy kisgyerek, még kilakkozott lábkörömmel is.

2012. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Múltkor a 19hónapos lányomat úgy kaptam haza, hogy tűzpiros volt a lábkörme...


Amúgy nyáron "játékból" gyakorolhat előre, de sem oviba sem az ált.iskolába nem mehet majd lakkal-sminkkel a gyerekem.

2012. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk engedték még kiscs.-ban is. Az én lányaimnak (2 és fél és 4 és fél évesek) nyáron kifestették a körmeiket kamaszlányok, én azt megengedtem, de oviba nem.. Amúgy a mai világban ez nem egy dráma.. Lehet érezni hol a határ.
2012. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem. Én is párszor kifestettem a lányomnak a nyári szünetben, nem pirosra, hanem gyöngyházszínű rózsaszínre, nem volt feltűnő. Egyébként neki van olyan, ami gyerekeknek való, vízzel lemosható, de azzal sem engedem oviba, pedig nagyon szeretné. Még túl pici ehhez, 3 éves. Külföldön viszont hallottam, hogy néhány oviban a ovónő festi ki a kislányoknak.
2012. szept. 8. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én vagyok az aki ezt tökre elleneztem korábban, és másodjára született egy nagyon nagyon csajos lányom. Aki 2.5 évesen meg van őrülve a hajazásért, sminkért, körömlakkért!! Hozzátenném hogy én nem csinálok semmit a hajammal fésülésen kívül, sminkelni csak alkalomra szoktam, körömlakkozni meg abszolut nem, mert idegesít csak kaparászom meg takarításkor mosogatáskor 1 nap alatt leázik. A kis barátnője és anyukájánál látta a körömlakkot és mindig kéri hogy neki is ki legyen festve napokig őrizgeti, lemosni se hagyja, jövőhónapban kezdi az ovit már előre aggódom hogy milyen nagyon fog sírni mikor le kell mosni és nagyon kell majd figyeljek nehogy a nagy rohanásban véletlen hétfő reggel maradjon rajta lakk, mert akkor én leszek a rossz anya....
2012. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom engednék-e, de szerintem lakkozni majd nagylánykorban kell, nem kicsinél. Annyi sz@r van benne, minek korán tönkretenni a körmeit?


Amúgy a lányomnak sosem volt lakkozva a körme, még akkor sem, mikor az enyém csináltam. Megkérdezte lehet-e, válaszoltam, hogy majd ha nagylány lesz. Csodák csodája megértette és kész.

2012. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!