Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok az óvodáról és...

Mit gondoltok az óvodáról és arról hogy oda jár a gyerek, az élet természetes része, vagy van lelkifurdalásotok hogy más foglalkozik egész nap vele vagy megkönnyebbülés hogy jár?

Figyelt kérdés
Főleg 3 éves korra gondolok. A megkönnyebbülést úgy értem hogy nem volt vele már könnyű otthon csak a szülővel, vagy van egy kisebb tesó és jó kicsit fellélegezni amíg ő jár ( az oviba). Az a domináns gondolat hogy mindenféle új dolgot tanul, de jó neki, vagy az hogy ez csak gyerekmegőrző hiszen dolgozni kell?
2013. jan. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Az óvoda ahogy a bölcsi is egy nagyon fontos dolog és szüksége van rá a gyereknek. Enyém most lett bölcsis, hiányzik mikor itthon ülök egyedül, de tudom, hogy a gyerek fejlődéséhez szükség van erre.
2013. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tegnap vittem a lányom (kiscsoportos), épp bábozott az óvónő. Megörültem ennek, mert én sosem báboztam neki. Egyszerűen nem vagyok ilyen és kész. Szóval én úgy látom, hogy rengeteg mindent kap onnan pluszban, amit itthon nem kaphatna meg. És igen, az is igaz, hogy nekem is könnyebb így itthon a kicsivel.
2013. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!