Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Természetes alapú nyugtatót...

Természetes alapú nyugtatót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Na nem a gyerekeknek,nekem lenne szükségem rá.2 picivel vagyok itthon,mostanában már szörnyű türelmetlen vagyok és ezt utálom!Olyasmire lenne szükségem,ami nem álmosít csak segít kicsit nyugodtabbnak maradnom.Tudtok valami jót?(Magne B6-ot ne írjatok,azt szedem,de ..semmi)

2012. nov. 10. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Sedativ PC homeosbogyó, citromfű tea, levendula olaj mély belégzése mind2 orrlyukba. Én ezeket próbáltam, és nekem jók voltak, no meg persze átgondoltam a dolgaimat és változtattam a hozzállásomon.
2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekelne.Hogyan változtattál a hozzáállásodon?
2012. nov. 10. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
"HOVA"(ez a neve),homeopátiás ez is.
2012. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remotiv extra,de láttam a drogériákban nyugtató teakeverékeket meg mosolygós nap meg ilyen fantázianevekkel is van filteres tea. Valeriana Relax ez utóbbi akciós volt mostanában.A homeopátia infon tudsz rákeresni milyen bogyókat ajánlanak.A hozzáállásomon nekem sajnos nem sikerült változtatni csak ideig óráig!!!Citromfűtea,komló,levendula.
2012. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a citromfű tea-sedatif pc kombináció nekem is bevállt anno!

Hozállás:"ne túl élni akard a napokat hanem megélni" hogy amikor évek múlva visszagondolsz a kicsi gyerekkorra,az otthon töltött évekre akkor ne az jusson eszedbe,hogy egy idegbeteg,kibírhatatlan Anya és feleség voltál hanem hogy mennyi közös szép emlékeid vannak a gyerekek első éveiről!Olyan gyorsan el szalad az idő a kisgyerekkor használd ki maximálisan!

KITARTÁS!!!

2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nervenpflege - ez egy gyógynövénybogyó, Rossmannban kapható, fehér fémdoboz (mint a régi nívea kézkrémé), és sárga vagy zöld a minta a tetején.
2012. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,kedves 5-ös ezt gondoltam át én is, és ennek fényében sikerült változtatnom! Fontos, hogy jó gyerekkora legyen a gyerekemnek, hisz ezzel alapozom meg a jövőjét. Nem akarom, hogy egy mindig türelmetlen, zsörtölődős anyja legyen, mert az igazából nem én vagyok. No azért ide el is kell jutni, volt egy időszak, mikor nagyon sokat rontottam a helyzetünkön, és ezen a mai napig dolgozom! Pedig lassan már egy éve volt ... türelem, jusson ez eszedbe, mikor legszívesebben sikítanál egyet :) 27 hetes ikres km vagyok egy 4,5 éves kisfiúval. Szóval naponta gyakorlom a "jóanyaságot" és a neheze még csak most jön ..:)
2012. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek.Nem írtam,de nálam is ikrek vannak:)Ez a baj igen,hogy eg idegbeteg anyaként fognak rám emlékezni és magam is.Én esküszöm nagyon igyekszem,hogy változtassak,de örökké kifolyik az irányítás a kezeimből...Ezért próbálkoznék valami nyugtatóval..(lehet a szuperdada kéne..)Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 11. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
A szuperdadára már én is gondoltam....mondjuk nekem az is megnyugtató,hogy itthon lehetek a 4 fal között ugyanis kóros emberundorban szenvedek,addig sem kell a gonosz,rosszindulatú,silány lelkű embereket látnom(akinek nem inge...)...:)
2012. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!