Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek a bölcsődékről?

Figyelt kérdés

Pozitívumokat és negatívumokat,személyes tapasztalatokat mindennel kapcsolatban(evés,alvás,dadusok,pelus,bili,játék,foglalkozás...stb)

Minden bölcsi más,ezt tudom.Csak felkészülni szeretnék egy picit:)



2013. febr. 1. 12:46
 1/2 krisztivan ***** válasza:
VII.kerület.Szerintem elég jó.Rendesek a gondozónénik(1 idősebb+1 fiatalabb) Ha valaki elkezdi otthon a bilizést,akkor bent is ráhangolják a gyereket.Szeretik őket.Önállóságra tanítják de nem agresszívan.Terelgetés van.Ha nem akar egyedül enni,akkor megetetik.Ha cipelni kell ,akkor cipelik.De van határ és ezt egész jól veszik a gyerekek is.Fiam nagyon szereti a bölcsit is és a gondi néniket is.Ja,és 4 hónap alatt a 0-ról 3 szavas mondatokká nőtt a beszélőkéje:-))
2013. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legfontosabb tényleg a te hozzáállásod. Ez nem közhely, mindig azt lássa rajtad, hogy ez a legszuperebb hely a világon! Nálunk nem volt semmi probléma szerencsére, volt hogy nem evett meg mindent, de a köv. evésnél pótolta. Sőt a bölcsiben mindig nagyon önállóan csinált mindent, ült a székén mint a többiek, pedig otthon két perc után ment a rohangálás. :) A dadusok meghatározóak, ha talál a gyerkőc olyat, akit szeret, akkor általában szívesen megy. Nálunk is van kedvenc. Egyébként magánbölcsibe járunk, és sok foglalkozás van, amikben szívesen részt vesz, hozhatja haza a rajzokat, egyebeket, és nagyon büszkén mutatja mindenkinek. Ahogy tapasztaltam, mindegyik gyerek alszik ebéd után, még az is aki otthon nem nagyon akar, és könnyen elalszanak, szerintem a csordaszellem maximálisan működik. Amióta bölcsis a lányom sok mindenben rengeteget fejlődött, jobban együtt tud játszani más gyerekekkel, segítőkészebb, kevésbé irigy. Reggel alig várja hogy induljunk. Itthon persze többet bújik, hogy pótoljuk a dolgokat, de nagyon kiegyensúlyozott volt mindig, és a bölcsivel sem változott ez szerencsére. Csak jó tapasztalataim vannak!
2013. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!