Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XIX. Kerületi bölcsödékről...

XIX. Kerületi bölcsödékről tapasztalatokat kaphatnék? Kell-e előjegyeztetni a babát a férőhelyért, ha igen, akkor mennyivel előbb kell szólni? Hogy működik?

Figyelt kérdés
A kisfiam jövő októberben menne bölcsibe.
2010. jún. 30. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
18 ker. Lányom 16 hós, jövő februárban adnám be bölcsibe, még idén áprilisban irattam be, várólistán van, ő a 3., ami még nem azt jelenti, hogy fel is vették. Szerintem fel kellene hivnod a kiszemelt bölcsit a beiratkozás miatt, nálunk májusig lehetett leadni a jelentkezési lapokat.
2010. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kell. Az Eötvös utcai bölcsiben van a központ, bemész és jelentkezel. Kitöltöd a papírt, és ráírod, hogy 2011.10. hótól adnád be, és majd jelentkezni fognak, hogy felvették-e. Szerdánként lehet bemenni . És szerintem már nyugodtan jelentkezhetsz , hogy legyen helyetek.
2010. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hó lesz, tavasszal adtam be papírt és így szerncséreoda vették fel, ahova akartam,mert volt hely (Harangvirág bölcsi, fiam is oda járt 8 éve)

Oda fog járni jövő márciustól

Amúgy amikor jelentkeztünk, éppen akkor egy bölcsiben, volt egyetlen egy hely.

[link]


Minél hamarabb kérdezz rá!

Szerncsére kis kerület és van 6 bölcsi.

2010. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerncséreoda vették fel= szerencsére oda vették fel
2010. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem rég költöztünk ide Kispestre , február végén jelentkeztünk (még lakcím kártyánk sem volt de a adásvételi szerződést is elfogadták) és most szeptembertől mehet is a kislányom a bölcsibe mert felvették erről áprilisban értesítetek ki.

Nagyon kedves és segítőkészek voltak velünk a jelentkezésnél.

Mint már előttem írta valaki Kispesten elég szerencse az hogy nem nagy kerület és elég sok a bölcsődei férőhelyek száma azt hiszem összesen 360, de pontosan a Kispest honlapján tájékozódhatsz.

2010. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Írtam emailt az Eötvös utcai bölcsinek, már csak szeptember 1-től lehet jelentkezni, de lesz helyünk!:))

2010. júl. 2. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:

06-30 12:17

Melyik bölcsibe fog járni?

2010. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!