Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyi idős ez a...

Szerintetek mennyi idős ez a kisfiú? (aki nem szereti az ilyen kérdést, az ne nyissa meg)

Figyelt kérdés

- folyékonyan beszél, bár a kiejtéssel vannak gondok

- felismeri és megnevezi a színeket

- elszámol egyedül tízig

- váltott lábbal lépcsőzik felfelé, de lefelé még a másik lába mellé lép

- maszatolás nélkül tud önállóan enni kanállal és villával is

- egyedül levetkőzik, de felöltözni még nem tud

- a cipőjét egyedül felveszi

- megérti és teljesíti a kérésemet, tehát ha pl. elalszik a kistesó, és megkérem, hogy ne sikitozva rohangáljon, akkor azonnal abbahagyja, és suttogva kezd beszélni

- kedvenc játéka a szepepjátékozás


Kíváncsi vagyok mit gondoltok. Pár válasz után megmondom :)


2013. febr. 2. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
szepepjáték = szerepjáték :)
2013. febr. 2. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Kilanyom ugyanez 3 évesen.Vagyis volt.Ma már 4 :)Szoval 3?
2013. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5-3 éves a tippem. :-)
2013. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3
2013. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) 1 hónapja volt két és fél éves. Azért írtam ki, mert ő elég lassan kezdett fejlődni, csak 4 hónapja szólalt meg először, és csak kb 2 hónapja tud önállóan enni. úgy látszik ő ilyen későn érő típus, és kíváncsi voltam, hogy már behozta-e a lemaradást, de a válaszok alapján igen :)
2013. febr. 2. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratula a kisfiadhoz. :)

Ezek közül van pár, amit az én 4 éves nem tud. :( Vagyis tudná, de nem csinálja.

2013. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!