Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, ha beadom...

Rossz anya vagyok, ha beadom bölcsibe?

Figyelt kérdés

A lányom 27 hónapos lesz,van egy közel 5 hónapos tesója is.

Eddig bölcsibe csak a dolgozó szülök gyermekeit vették be,de mivel kevesen vannak, mostmár bárki beírathatja a gyermekét.


A nagylányom nagyon ügyes, szobatiszta, folyékonyan beszél, és nagyon nagy szüksége lenne gyerektársaságra. Itthon sokszor csak bolyong a lakásban, hiába találok ki jobbnál jobb játékokat. Ha ittvan a kis barátnője mint akit kicseréltek,ráadásul nem utolsó szempont,hogy a kistesó extra nyűgös baba, sokat sír, és a nagy is hisztisebb ezeken a napokon, sokszor mondja,hogy a tesó már megint sír:(:(:(


Jót tenni neki a közösség, de teli vagyok kételyekkel. Még ha csak egy fél napra is adom be,nagyon jól érezné magát.


2013. febr. 2. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

azért lennél rossz anya mert figyelsz a gyereked szükségletére???


nem hiszen h az lennél


ha ott jól elvan akkor miért ne ? egy fél napra nem lesz neki rossz ...

2013. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ettol rossz anya.
2013. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem vidd a bölcsibe. Jó lesz ott neki, élvezni fogja.

Nem ettől rossz anyuka valaki. Nekem is volt bűntudatom amikor oviba vittem a gyerekem fél évvel a 2-ik szülinapja után, de nagyon szerette második nap már hazaküldött. Akkor tudtam, jól döntöttem.

2013. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, két évesen a legtöbb gyerek már megérett arra, hogy fél napokat ne az otthonában töltsön, hanem közösségben.
2013. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férjem elég rég óta nem talál állást magának, ezért itthon van.

Kislányunk bölcsis már szeptember óta, és imád menni. Tudja, hogy az apja itthon van addig, mégis a bölcsit választja, mert ott vannak a kis barátai, velük jobban el tud játszani, mint apával kettesben.

Nem mondom, hogy rengeteget fejlődött volna a bölcsitől, szerencsére semmi rosszat sem hozott haza a náthán kívül:)


Én azt mondom,hogy nyugodtan add be, ha nem félsz a bacilusoktól vírusoktól, mert az bizony elkerülhetetlen lesz. (Persze vannak kivételek)

2013. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jártam bölcsibe. Nem érzem azt, hogy rossz anyám lenne, mert beadott...:DD

Sőt, az enyém a világ legjobb anyukája:)

2013. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!