Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig szoktak a gyerekek...

Meddig szoktak a gyerekek sírva ébredni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idős korukig normális és mikor jelent problémát?
2013. febr. 2. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy szoktak.

Lehet hogy rosszul ébrednek, akkor sírnak.

De ha általános, hogy MINDIG sírva ébred, akkor ott valami gond van.

Hány éves?

2013. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem elág sokáig ébredt így a fiam, talán olyan 6-7 hónaposan ritkultak az ilyen ébredések.

Ma is előfordul még, hogy sírva ébred pedig már 20 hónapos.

2013. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem tök érzékeny lányom van, amúgy is sírós volt a kezdetektől fogva, most is sokkal jobban az, mint a kortársai.

Vannak időszakai, amikor nem kel sírva, de sokszor a mai napig úgy ébred.

28 hónapos (orvosok és védőnő szerint normális gyerek, és én sem látok rajta semmi mást, csak hogy érzékeny)

2013. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én 14 hós kisfiam is szinte mindig sírva ébred,ritka ha nem.

Sosem gondoltam,hogy valami baj lenne emögött.

2013. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 hós lánykám csak akkor ébred sírva, ha felriad és még álmos. Egyébként egyből elkezd játszani, gagyarászni :)
2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ők lesznek azok a felnőttek akik nehezen ébrednek. Én is sokáig bőgtem ébredés után (anya elmondása alapján) és a mai napig nem lehet hozzámszólni ébredés után, kell egy kis idő míg "napirendre" térek, míg felébredek. Szeretek aludnbi, és zokon esik ha fel kel kelni. Lehet, hogy náluk is valami ilyesmiről van szó:-)
2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!