Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor egyáltalán NEM aludt már napközben?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt az átállása?

Korábban feküdt le aludni este?

Illetve tovább aludt reggel a megszokottnál?

Hogyan viselte?

Mennyire volt nyűgös a kimaradt alvás miatt?


2013. febr. 3. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy én óvodában sosem aludtam napközben. 4 év alatt valami csoda folytán egyetlen alkalommal sikerült elaludnom. Kínszenvedés volt nekem a délutáni pihenő, gyűlöltem.
2013. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 eves. Otthon nem aludt mar delutan, aztan bolcsis lett, majd ovis, ott aludt, de odahaza azutan sem.
2013. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3éves korábban hagyta el a du. alvást! Magától hagyta el bármit csináltam nem aludt és mivel estig jól birta nem volt fáradtse nyügös így nem erőltettem! Bevezettem az ebéd utáni pihit mese nézés vagy olvasás 1órában pihi. Este úgyankor alszik el8kor reggel is akkor kell mint előtte fél 7kor. Oviban hol alszik hol nem!
2013. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom 3,5-4 éves korában hagyta el teljesen a délutáni alvást. Az oviban néha még nagy nehezen elaludt utána, de az már komoly kínlódás volt neki. Az esti lefekvés, reggeli felkelés időpontja nem változott, ugyanúgy maradt ettől függetlenül.

A fiam 2 éves múlt nemrég, ő már bepróbálkozott 1-2 hónappal ezelőtt, de azóta visszaállt a rend, ismét alszik ebéd után, csak reggel korábban ébred. 2-3 nap kimaradt, főleg az ünnepek miatt, mert nem voltunk itthon, de egyszer csak szépen újra igényelte a délutáni alvást.

2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom nagycsoportos korában hagyta el,a nagyobb 6 éves volt,a kicsi 5.Egyáltalán nem voltak nyűgösek,mert attól még pihenni szokott a kicsi a mai napig.Észrevettem hogy nem tud már elaludni délben,akkor megengedtem hogy mesét nézzen,képeskönyvet stb.Nem volt nyűgös,az esti alvása sem változott.
2013. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!