Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell a bölcsődében a...

Miért kell a bölcsődében a kisfiúknak a harisnyára rövidnadrágot ráadni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi bölcsinkben nincs ilyen butaság előírva.

Harisnyában és pólóban vannak lányok, fiúk egyaránt.

2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell harisnya sem. SZabadidő nadrágban vannak.
2013. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem kell a harisnya, csak ha valakin az van, akkor nem adnak rá pluszban még kisnacit vagy valamit. Maradhat harisnyában csak úgy.
2013. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs megszabva semmi. De vannak szülők akik szintén így csinálják. Egyszerűbb csak leveszik a nadrágot, fel a rövidet, nem kell a harisnyát is levenni. Mások melegítőre cserélik.

Nekem kislányom van. Ő is általában úgy van, hogy szoknyát vagy hosszított felsőt hord harisnyával.

2013. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell, mert ilyen hideg időben a daduska néni nem fog azzal foglalkozni hogy amikor mennek ki az udvarra feladja rá a harisnyát, és a kinti nadrágot is. Így könnyebb, mert a rövidet leveszi, a farmert meg ráadja.

Nekünk sajna kötelező, mert számos esetben még az elején hajszálvékony neylon nadrágba volt kint a fiam az udvaron. Jól meg is fázott.

2013. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, ez inkább praktikum. A bölcsiben, ahova a fiam jár, azt kérték, ha hűvös az idő, és kell a nadrág alá kintre a harisnya, akkor harisnyában vigyem be a csoportba, mert nekik egyszerűbb így udvarra menetel előtt öltöztetni. Nekem is könnyebb, mert reggel csak lekapom az anorák nadrágot, és mehet is be, neki meg kényelmesebb, ha az anorák alatt harisnya van, és nem melegítő. Rövidnadrágot meg azért adok rá, hogy ne legyen kint a popsija, egy szál harisnyában, engem ez zavarna, meg ha leül a földre, van egy plusz réteg ami védi.
2013. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os és az 5-ös válaszoló véleményét osztom!

Mi is így öltözünk ezekből az okokból kifolyólag.

2013. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

..ma három hét betegség után(középfülgyuszi stb..)ment a fiam vissza. Mentem érte, és nem volt rajta a sál, nyaka teljesen kint. Itthon veszem le a kabátot, hát még a pulcsi sem volt rajta, hanem a benti vékony hosszú újjú póló. Na most ha harisnya nélkül viszem be, akkor abba amibe bent van, pl egy hajszál vékony melegítő simán kiviszik az udvarra. Hiába mondom az én három évesemnek hogy mondja mindig hogy sál is kell meg pulcsi......:(

(5vagy6voltam:) )

2013. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
....folyt....és én már délbe megyek érte, pont akkor vannak az udvaron. Kár hogy nem látják azok az anyukák akik délutánra mennek a gyerkőcért mikbe viszik ki őket. Persze a fele csapat megint le van betegedve...:(
2013. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy nem figyelnek oda ilyen hidegbe. Kisfiam nemsokára lesz bölcsis, de kint látom a gyerekeket hóban játszani kesztyű nélkül. Szegényeknek nem fagy le a kezük? A harisnyat értettem idáig is, a rövidnadrág miatt tettem fel a kérdést, i
2013. febr. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!