Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aldis Mylove pelenkát használ...

Aldis Mylove pelenkát használ valaki közületek a gyerekénél?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdem Aldiba járni, megláttam, gondoltam kipróbálom.

Most többnyire a Dm Babylove pelenkáját hordja a fiam (esetleg egy kis Pampers-el megbolondítva). Lassan már 2,5 éves, de sajnos még nem szobatiszta…

Érdemes kipróbálni, vagy jobb a Dm-s?


2013. febr. 4. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Az Aldis alapjába véve jó lenne, ha nem lenne sajnos 1-2 csomagonként igen sok selejt, a 'tépőzár' része leszakad, és így dobod ki az üres pelust. Vagy én voltam ennyire szerencsétlen, de minden csomagban előfordult már, hogy 3, de az is hogy 10 db volt ilyen. Dm-esről nem tudok nyilatkozni.

Azóta Auchan saját márkás pelust haszánlunk, most készülünk áttérni a Penny-s pelusra, ha elfogy a meglévő.

2013. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel se rosszabb, mint a dm-es, elhasználtam belőle már jópár csonaggal, de nem találkoztam benne selejtes darabbal :-) Szerintem éddemes kipróbálni, az ára is nagyon jó és a pelusteszteken is nagyon jó eredménnyel szerepelt.
2013. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
volt egy csomag aldis pelenkánk, de nekem is leszakadt mindig a tépőzár része, így én többet nem vettem. A dm-es babylove jött be, egyébként külsőleg a képtől eltekintve szerintem pont ugyanaz mint az aldis volt, én nem találtam köztük különbséget. Csak épp itt nem szakad a tépőzár, az aldisnál meg szakadt...
2013. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Aggaszt ez a tépőzár gond…

Amilyen szerencse fia vagyok, nálam az 50 db-ból 40-nél leszakadna.

További szép napot Nektek!

2013. febr. 4. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1vagyok. Ne legyen mèrvadò az, hogy nekem olyanok voltak a csomagban. Pròbàld ki!
2013. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm!

Szerintem a boltban fogom eldönteni -:) .

A két nagyobb gyerekemnél bevált a Babylove, Pampers, Libero variáció, nem is tudom, most mit agyalok ezen ennyit?

Legyen szép napotok!

2013. febr. 5. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az aldis mylove pelust használom két hónapja, de még egyet se kellett kidobjak, mert gond lett volna vele... És árban fele annyi mint másik márkás és ugyan olyan jó. Nekem teljesen bevált. Jobb mint a pampers
2014. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!