Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet "büdös" a 2,5éves...

Mitől lehet "büdös" a 2,5éves kislányom szája? Másnál gyerekénél is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem is mondanám büdösnek,inkább olyan fura állott szagú! Nem érezni csak akkor ha közel hajolok. Minden nap van fogmosás.....nem értem?!

2012. nov. 10. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nem jön a foga?
2012. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen! Most jön az utolsó kettő! Attól lehet??? Nem is gondoltam rá!:)
2012. nov. 10. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogzás! nálunk 4 jön egyszerre, gondolhatod:-))))))
2012. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogzás miatt, az én fiamnak (28 hónapos) az utolsó két foga nő. Mikor az ínyét törte át éreztem a leheletén a koncentrált nyálszagot. Nem tudom másképp leírni. Majd elmúlik, ha kijön rendesen a foga. A fiam most már kevésbé nyáladzik, és a szag is elmúlt.
2012. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
torokgyulladás tipikus tünete gyerekeknél a kellemetlen/büdös szájszag.
2012. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kisifamnál mindig a torokgyulladás első jele ez.
2012. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mármint kisfiamnál
2012. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogzás, torokgyulladás Vagy nyitott gyomorszáj.
2012. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem hogy torokgyulladás! Nem fájlalja semmiét,nem köhög,nem hapcizik,nem levert semmi. Ugyan olyan rosszcsont mint máskor,és ezt a fura szagot már 1hete is éreztem!:D


A "szagot" csak akkor érezni ha az ember odahajol,de ha be van csukva a szája akkor nem. És nem is büdös inkább "fura".

2012. nov. 10. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért gondoltam, hogy a foga miatt lehet, mert azt írtad, hogy "fura álott szagú" én ugyanígy fogalmazom meg a fima szájszagát amikor jön a foga, ilyen jellegzetesen furcsa, nem tudom leírni milyen szaga lesz a szájának. De neki egészen 6 hónapos kora óta van ez, így ma már tudom, hogy ha érzem ezt a szagot, akkor hamarosan itt a fog. (bár előtte ő szenved, szóval a szag nélkül is tudom) A torok vagy mandula gyulladásnak megint egy másik nagyon jellegzetes szaga van, hála az égnek a fiamon még nem tapsztaltam, de amikor gyerek voltam én magamon is éreztem ezt a szagot, így tudom, hogy ez egészen más, az gyulladt büdös "beteg"szag. A fogzás szag az egészen más.

Szóval szerintem csak a foga jön a lányodnak is, és amint kibújik akkor szagold majd meg a száját, és tuti nem fogod érezni ezt a szagot.

2012. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!