Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek a babája a...

Anyukák, akiknek a babája a Nyilas jegyében született: milyen gyerek lett belőle?

Figyelt kérdés
Könnyen kezelhető, akaratos, bújós, rakoncátlan? Minden érdekel :)
2009. szept. 4. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak nyilas ismerőseim vannak. Én rák vagyok. Velem teljesen összeférhetetlen jegy a nyilas. Nagyon maguknak való emberkék. Szórakoztatóak de igénylik, hogy a saját életüket éljék. A család nem túl fontos a számukra. Lányokat és fiúkat is ismerek. Éles eszűek, a nagyvilágban járnak kelnek. Különösebb kötődésük nincs senkihez és semmihez. Jól feltalálják magukat bárhol!
2009. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ascendens is meghatározó leeht szerintem. Apum nyilas és eléggé karrierista (ez nagyon jellemző a jegyre), de a család is a mindene. Az unokatesóm is nyilas ő 26 éves és ő is eléggé letörekedő, kitartó ha valamit el akar érni, de kicsit önző jegy szerintem. A kisfiam rák, nyilas ascendenssel, már nála is látszik, hogy nagyon van benne nyilas, mindent a legjobban akar csinálni és ha valamit elkezd elég kitartó.
2009. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, letörekedő=feltörekvő:)
2009. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyilasok szuperek! Én imádom őket. Intelligensek, szórakoztatóak, mindig gyűjtik az információt, de nem bántanak. Ahogy a jegy "képe": földön áll, de az égre néz és felfelé lövi a nyilat. Nagyon kíváncsiak is. És érdekes módon minden nyilas rajong az állatokért.
2009. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kissé gáz, hogy hisztek ebben......
2009. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves utolsó! Kissé gáz, hogy képes voltál ezért beírni...

2009. szept. 4. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
aztán miért gáz. Egyfajta személyiségnek semmi köze a horoszkóphoz. ez is ugyan olyan, mint sok babona, háromnegyede, tákolmány...volt olyan valaha is, amit leírt a horoszkóp, és bevált, szerintem nem....
2009. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, így van: nagyon éles eszűek, nagyon sokat utaznak, járnak-kelnek a világban, valamint óriási a szabadságigényük, egyszerűen nem bírják a kötöttségeket. Elég határozott véleménnyel vannak a világ dolgairól és nagyon szeretnek mindenről vitatkozni. Van jópár nyilas ismerősöm, de mindre igaz! Én nagyon szeretem ezt a jegyet, mert igazi "tüzes" lelkű, szenvedélyes emberek.
2009. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!