Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tüszős mandulagyulladás után?

Tüszős mandulagyulladás után?

Figyelt kérdés
Kisfiam hazahozott valami nyavalyát az oviból. Én is megfertőződtem, az 1 éves kishugi is. A fiamnak tüszős mandulagyulladás lett belőle, a kicsinek középfülgyulladás, én kezelgettem úgy ahogy magam, ők antibiotikumot kaptak. Előző héten kedden fogyott el az antibiotikum, mindketten jól voltak, én is. Viszont 2 napja én ismét visszaestem, és tegnap este óta a fiam ismét kezd köhögni, a nyaki nyirokcsomói megint kezdenek bedurranni. Mit adhatnék neki a köhögésre? Nem nagyon tudom eldönteni, hogy ez most hurutos vagy száraz köhögés. :(
2013. febr. 5. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Adok neki mézet, C-vitamint emelt dózisban, és Salvus vízzel ínhalálunk. Ennél többet tudok még tenni? Esetleg ez elég lehet?
2013. febr. 5. 17:18
 2/4 A kérdező kommentje:
És hársfa teát itatok vele.
2013. febr. 5. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ambroxol szsirup
2013. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
citrom leve. na ne tisztán igya, az brutál, mézzel keverd össze. a citrom leszedi a torkáról ami nem odavaló.
2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!