Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van, hogy nem...

Nálatok is van, hogy nem akarnak a felnőttekkel játszani?

Figyelt kérdés

Ovisak a gyerekeim. Valahogy úgy képzelem, hogy mivel egész nap nem találkoztunk, amikor haza jöttünk, biztos velem játszanának. Mára is mindent előkészítettem, hogy ne legyen házi munka.

Erre nem akarnak társasozni, sem semmit, mert "egyedül játszanak". Rajzoltak, aztán kunyhót építettek összetolt székekből stb. Én meg itt heverek parlagon... Most ez jó, vagy sem? Minden esetre kényszeríteni nem tudom őket...



#ovis gyerekek #közös-játék
2013. febr. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a természetes. A felnőtt nem "partner" az ő játékaikban.

Legfeljebb akkor, ha nem tanultak meg önállóan játszani, csak a szülőkkel. A társasjátékot sem kell feltétlenül a felnőttekkel játszani nekik. Ha kedvük lesz hozzá, akkor majd szólnak.

2013. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is előfordul. Én örülök neki. :) Ha nincs semmi dolgom, akkor pihenek, olvasok, netezek.
2013. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: persze nem azért örülök, mert így nem kell velük foglalkozni, hanem mert önálló gyerekek, akik feltalálják magukat nélkülem is. Persze van, hogy engem akarnak játszópajtásnak.
2013. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom. Én is örülök, hogy önállóak. Csak olyan ritkán van az, hogy együtt játszunk valamit, amikor csak velük vagyok, csak rájuk figyelek és semmi más dolgom nincs.

Amikor ráértem volna, akkor "nem kellett", és ez furcsa volt.

2013. febr. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!