Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nehezen, nehezebben...

Akinek nehezen, nehezebben szokott be gyereke az oviba az mennyi idő volt? Mennyi idő után kezdett játszani a többi gyerekkel, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves 2 hete kezdte az ovit,de nem az igazi. Az első héten sírt egész nap,nem csinált semmit. Most már nem sír annyit,néha eszik is. De játszani nem játszik,csak az ovónőt kisérgeti. Tudom ez még nem nagy idő. De elvagyok keseredve,hogy nem tetszik neki. Menni sosem akar,de du. azt mondja jó volt. Lesz ez jobb?
2013. jan. 23. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz, de idő kérdése, ez gyerekenként elég változó, én nagyobbik fiam még a második évben is sírt a szünetek után, amikor újra kellett mennie.
2013. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét az még teljesen normális. Valószínű még nem talált magának barátot, ezért érez így. Gondolom most nehezebb is barátot találni, mintha szeptemberbe kezdett volna a többiekkel, mert ilyenkor már mindenkinek megvan a saját barátja. Ha azt mondja délután, hogy jó volt, az már jó jel. Én azt csinálnám, ha több héten belül sem javul a helyzet, hogy szólnék az ovónőnek, hogy próbáljon neki szerezni egy barátot, mert úgy tűnik ő nem kezdeményez, ezért kell neki egy kis segítség.
2013. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és teljesen beszokik, talán már örömmel is fog menni.
2013. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!