Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emlékszik a gyermeketek a...

Frászkarikaborsó kérdése:

Emlékszik a gyermeketek a születésére és/vagy arra hogy milyen volt az anyaméhben?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm kisfia állítólag 3 évesen még emlékezett rá, kíváncsi vagyok hogy igaz lehet-e. Megkérdeznétek hasonló korú gyermeketeket, hogy ő emlékszik-e?
2013. febr. 6. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves lányom nem emlékszik semmi ilyesmire.
2013. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A fiam sem, ő is 3 éves.
2013. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem :D
2013. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszek rá, amikor lázas voltam, akkor volt egy visszatérő rémálmom, és rájöttem már elég korán, hogy az a születésem lehetett. Már nincsenek rémálmaim rég ha beteg vagyok, de emlékszem rá.
2013. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

Ha hipnózis alá vetnék az embert, akkor nagyon sok dologra visszatudna emlékezni egészen kicsi kortól kezdve.

De kétlem, hogy valaki a magzati mozgására és anyuci 28. hetében lévő ebédjére emlékezne..pláne nem a szülésre.

Persze egy ideig él a gyerekben a szülési élmény, megrezdülnek, emlékeznek rá. Tudják mihez társítani az érzéseket.

De kb. 2 hétig emlékeznek valamire a gyerekek átlagosan. Ez csecsemőkortól igaz.

Ha nem egy drasztikus és mély benyomást tett szülésed volt, akkor tuti, hogy nem emlékeznek rá.

2013. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem emlékszem,és nem is emlékeztem,igaz már 29 éve:) És a 3 éves kislányom sem emlékszik:))
2013. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen nincs. Az is fura nekem, hogy valaki bevesz ilyet egy 3 évestől...
2013. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
A barátnőm 3 éves kislánya lát a szobájában egy nénit.Szokott neki játékiból teát adni és mondja az anyjának,hogy itt volt,most elment...engem mondjuk frász ütne meg tőle,de nem hinném,hogy igaz.Na ez kb olyan szerintem.
2013. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Dehogyis. :) Sőt, a kisfiam 13 hónapig szopizott, egy év múlva született a tesója, és már a szoptatásra sem emlékezett.

Ennek ellenére, ha rákérdeznék, emlékszik-e, még az is lehet, hogy igennel felelne, mert néha össze-vissza beszél. :)

2013. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez tényleg így van, ahogy az utolsó is írta: Megkérdezem a kisfiamat, hogy fázik-e, azt feleli, fázik, de ha úgy kérdezem, nem fázol? Akkor azt feleli nem. Erre is gondolom, valami hasonló lenne a válasz:-)
2013. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!