Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kecskeméten tudnátok jó...

Kecskeméten tudnátok jó gyerekorvost ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dr Szentannay Judit,az Irinyi úton rendel,bár nem tudom fogad-e új kis beteget.
2013. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dr.Papp Mária nagyon alapos,szeretjük nagyon csak ajánlani tudom!!!
2013. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Dr. Papp Mária hol rendel? Egyik helyen azt találtam, hogy a Batthyány utcán, a másik helyen pedig a Hosszú utcát.

Szentannay doktornőhöz inkább nem mennénk, de azért köszönöm!

2013. febr. 7. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Dr.Szász Katalin! anno még nekem is ő volt az orvosom és fiam is nála volt mielőtt messzebbre költöztünk! nagyon szerettem mint betegként mint szülőként elégedett voltam vele! Hunyadivárosba rendel a Gáspár andrás Szki-val szemben!
2013. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vok,Szentannay miért nem?Csak infó gyűjtés miatt.
2013. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi különös oka nincs igazából, csak azt hallottam róla, hogy már túl sok betege van, és talán nem olyan alapos, mint régebben. De ez még nem lenne kizáró ok, mert alapvetően jó orvos azok alapján, amiket hallottam. Viszont nekünk eléggé kiesik, macerás lenne eljutni hozzá, és sajnos ez is szempont, főleg, ha azt nézem, hogy adott esetben egy bágyadt, nyűgös gyerekkel két busszal kell eljutni orvoshoz. :(
2013. febr. 10. 07:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Értelek,mi hozzá tartozunk,hát tényleg nagyon sokan vagyunk!
2013. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A rendőrség oldalában rendel a Papp Mária. Nagybetűkkel van kiìrva,hogy GYERMEKORVOSI RENDELŐ.h-sz-p délelőtt,k-cs délután rendel.
2013. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Megnéztem gyorsan Dr.Papp Mária rendelője számát és cìmét is 76/507-595 Batthyany u 20.
2013. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm!!! Azt hiszem, felkeressük. Remélhetőleg fogad új betegeket!

Köszönöm még egyszer!

2013. febr. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!