Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kecskeméten van olyan patika,...

Haramia kérdése:

Kecskeméten van olyan patika, ahol kapható Vigantol csepp?

Figyelt kérdés

Már voltam vagy négyben, egyikben sem volt. De azt mondják, hogy nem kizárt, hogy máshol van. Tud valaki olyat mondani?


köszi előre is!


2013. jan. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiánycikk az egész országban sajnos, próbálj rendelni az internetről, külföldi oldalról. Sok ismerősöm az angol ismerőseivel hozat.
2013. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a nagy gyógyszertárra szavazok így látatlanban, hátha.
2013. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a kis tescónál lévő gyógyszertárban mindent kapni ,jártam már én is így,hogy előtte voltam kb 4 helyen és csak ott jártam sikerrel.
2013. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kistesconál pont tegnap voltam, ott sajnos nincs. Meg a Bagoly rendelőnél sincs egyik patikában sem....megpróbálom holnap a központban hátha...köszi a válaszokat!
2013. jan. 22. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!