Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki egy 3,5éves kisfiút...

Ciki egy 3,5éves kisfiút farsangra hóesésnek beöltöztetni?

Figyelt kérdés

A férjem körberöhögött, hogy hülyét csinálok a gyerekből, meg majd ha felnől ne mondjam el neki hogy hóesés volt, cawboy meg ilyen fiús jelmez kell, én vagyok az anja, én oldjam meg, de ne nevettessem ki magam azzal amit kigondoltam.

Ami a tervem volt.

Fehér harisnya, fehér póló. Fehér vattapamacsokból lettek volna a hópelyhek, hol rávarrva, hol pedig lógatva. A sapi egy doboz oldalából készült kék felhő.


A baj az, hogy falun élünk, itt már körbejártam mindent, de még kartonpapírt sem lehet kapni.

Nincs valam ötletetek?

Tűzoltó sapkája volt, összetört. Semmi cowboyos cucca nincs.

Találtam egy másik ötletet. Teafilter. Ezzel is körberöhög a férjem. :(


2013. febr. 6. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki a hópehely, biztosan nagyon aranyos lesz:)
2013. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. A gyereknek tetszik az ötlet? Szerintem sokkal kreatívabb vagy, mint a férjed.
2013. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam erre, mert az arcára festeni, vagy maszkot feltenni nem tudok, nem visel el magán "idegen" dolgokat, annak is örülök ha a fejtetőfelhő rajta marad....(ha addig nem ötlök ki mást)

Sőt ajánlották hogy az anyukák is öltözzenek be....na tessék....:(

2013. febr. 6. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos ötleid vannak.

A gyerek mondott rá valamit?

2013. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudja még mi is lesz most. Ez lesz az első farsangja. Szívem szerint tűzoltó lett volna a legjobb,élvezte is volna, de összetörte mindenét amit fel tudtam volna használni.
2013. febr. 6. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Sőt, ötletes!
2013. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ötletes! :D A teafiltert hogy csináltad volna? Nagyon kreatív vagy. Jó szórakozást nektek a farsangra :D
2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De buli :-))) Jó neked, hogy ilyen ötleteid vannak, az én fiam 3 éves, szintén első farsang, de sajna nekem is ilyen fantáziaszegény ötleteim voltak, mint a férjednek! Jó bulizást!
2013. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Középen van valahol a teafilter

[link]

2013. febr. 6. 20:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pont ma hallottam egy nagyon jót, csak piros ruha kell hozzá és egy pár síléc. -> SÍPARADICSOM. Szerintem a csillagfejű csavarhúzó után a második legjobb ötlet. Bár ehhez még kicsi, ezt majd inkább az iskolában lődd el. =)


A férjed meg, ha ennyire dirigál, csináljon jelmezt. =P


Nekem tetszik a hóesés. Inkább, mint hogy ő legyen a nyolcadik pókember/szuperhős a kiscsoportból, egy kisgyerek ne ettől legyen már férfias, ráadásul óvodás korban.


Ami még jó lehet: pattogatott kukorica (bár sokáig tart, mire a rengeteg kukoricát felvarrod a pólójára, de garantáltan imádni fogják a többiek.

Esetleg rágógumi-automata: mindenki ad neki egy kis aprópénzt, ő meg ad érte rágógumit.

2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!