Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki egy 3,5éves kisfiút...

Ciki egy 3,5éves kisfiút farsangra hóesésnek beöltöztetni?

Figyelt kérdés

A férjem körberöhögött, hogy hülyét csinálok a gyerekből, meg majd ha felnől ne mondjam el neki hogy hóesés volt, cawboy meg ilyen fiús jelmez kell, én vagyok az anja, én oldjam meg, de ne nevettessem ki magam azzal amit kigondoltam.

Ami a tervem volt.

Fehér harisnya, fehér póló. Fehér vattapamacsokból lettek volna a hópelyhek, hol rávarrva, hol pedig lógatva. A sapi egy doboz oldalából készült kék felhő.


A baj az, hogy falun élünk, itt már körbejártam mindent, de még kartonpapírt sem lehet kapni.

Nincs valam ötletetek?

Tűzoltó sapkája volt, összetört. Semmi cowboyos cucca nincs.

Találtam egy másik ötletet. Teafilter. Ezzel is körberöhög a férjem. :(


2013. febr. 6. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esetleg egy Manó? Csak egy kantáros nadrágra csíkos zoknira és lógó sapira van szükség, lámpást pedig dobozból kivágni.


De a hóesés az haláli, nagyon jó ötlet.

2013. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ötlet, és ha megengeded meg is jegyzem magamnak a későbbiekre. Az én fiam kedden volt élete első farsangján a bölcsiben, tűzoltónak öltözött, mert ez most a nagy kedvenc, de az oviba még jól jöhet ez a tipp. Köszönöm az ötletet.
2013. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon klassz ötlet,hogy nem jutott eszembe!!!Nekem kisfiam -3éves- idén pingvin lesz -kölcsönkaptunk egy kész jelmezt.Tavaly teknősbéka volt,zöld nadrág,zöld felső és csináltam neki zöld anyagból 'páncélt' amit mint egy hátizsák úgy húzott fel.Idén ötletem se volt,de ezt a havazást megjegyzem,eredeti ötlet és könnyű,olcsó :) !

Férjednek meg gratula...

2013. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tavaly az iskolában hópehely volt a fiam, s egy hosszú fehér pólót, fehér kesztyűt és sapkát adtam rá, alulra pedig vékony neylon harisnyát és fehér mamuszt. Harmadik lett.
2014. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!