Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Folyamatosan...

36 hetes vagyok. Folyamatosan úgy érzem, mintha folyásom, vagy falami folyna, nedvességet érzek. Aztán meg teljesen száraz a bugyim, vagy épp hogy egy csepp valami. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én is ugyanebbe a cipőbe járok,ugyanannyi hetes is vagyok mint te.Állandóan ilyen érzéseim vannak,mint neked.Főleg éjszaka ébredek arra,hogy olyan érzésem van,mintha a magzatvíz folyna,és állandóan nyulkálok,hogy most mi is van.Nem tudok nyugodtan aludni sem.Mondjuk ezekbe a forró napokban meg eléggé nedves szokott lenni a fehérnemüm,de persze csak a melegtől bevizesedik.Nyugodj meg,szerintem másoknak is van ilyen érzése.Már nem sok van hátra,igaz nagyon nehezek ezek a meleg napok,legalábbis én nehezen viselem.Tök ideges szoktam lenni,amikor a fejemen is folyik a víz,meg mindenhol.Bőgni tudnék néha.De kitartás!!Neked is,lassan meglesz a kisbabucikánk!!!
2008. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, neked is minden jót kívánok!
2008. jún. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!