Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha alig van pisi a reggeli...

Ha alig van pisi a reggeli pelusban, akkor is kicseréled?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 08:41
1 2
 1/15 Jégtánc ***** válasza:
Igen
2013. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kérdés nélkül
2013. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Reggel igen. Ha délutáni alváskor tapasztalom ugyanezt akkor nem, mert mindig akkor termel bele ébredés után és azért pocsékolni nem akarok.
2013. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, minden alvás után (éjszakai,délutáni), és napközben is többször, még ha kevés van benne, akkor is.
2013. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
reggel mindig
2013. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kicsi volt a fiam addig kicseréltem akkoris ha száraz volt.

2 éves korától már nem cseréltem neki reggel száraz volt rögtön ültettem bilire vagy mentünk wcre és pisilt szépen a wcbe.És visszaraktam ár azt a pelust amibe este volt.Abba még elsétáltunk a bölcsig és ott lecseréltem mert minden reggel míg elértünk a bölcsibe bepisilt a pelusba.

A bölcsibe egyébként sem figyelnek már oda úgy a gyerekre,hogy mindig száraz legyen.A kakát kicserélik.A pisit nagy ritkán.Egy napra 3 pelenka kellett és nagyon sokszor mentem úgy a gyerekért,hogy nem volt lecserélve a pelus rajta egész nap.Ott a déli alvás előtt sem vették le a pelust a gyerekekről akkor sem ha kicsit pisis volt.

2013. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem volt olyan, hogy alig van pisi a reggeli pelusban. Mindig megtelik! De ha véletlenül kevés lenne, akkor is kicserélném!
2013. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!