Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első pisi? Ha éjszaka...

Reggeli első pisi? Ha éjszaka többször is felébredek, mert ki kell mennem, akkor mit csináljak? éjszaka rakjam el, vagy gyűjtsem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy előtte 6 órát ne legyél pisilni, tehát ha 1-kor meg 3-kor elmész pisilni akkor a délelőtt 9-es már jó.
2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na,az nálam elég nehéz lesz.


Minden esetre nagyon szépen köszönöm a válaszod!

B.U.É.K!!

2010. dec. 31. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ha nem vagy csalódós fajta, akkor simán ébredés után csináld meg reggel és pár nap múlva ismételd meg,akkor ki kell, hogy mutassa :)


Neked is Boldog Új Évet :):)

2010. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam vele. A nemvárt után 3 nappal délelőtti pisiből a clearblue-val pozitívat teszteltem. A nemvárt elötti napon a 10-es érzékenységű teszveszes teszt negatívat mutatott, le is mondtam róla.

Ha kibírod, akkor várj 2 napot és akkor tesztelj! Remélem pozitív lesz:)

2010. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak azért reggeli pisiből kell mert akkor még nem ettél, nem ittál, nincs ami bezavar az eredménybe.

Szóval mindegy, hogy este hányszor mész ki pisilni, akár napközbe is csinálhatnád a tesztet ha nem ennél és nem innál előtte kb 6 órát.

2010. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondolom 2 korty innivaló nem kavar be?

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát és

B.U.É.K. MINDENKINEK!!!!

2010. dec. 31. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Neem, igyál nyugodtan, én nem is értem miért kavarna be az étel és az italfogyasztás. Csak a HCG-re reagál a teszt, szóval az eredményt ez módosítani nem tudja. A sok ivás csak annyiban, hogy ugye akkor többet pisilsz és így a HCG koncentráció változik, kevesebb eséllyel mutatja ki, ezért is jó a reggeli első vizelet, mert ugye akkor elég jó ideje nem volt WC-n az ember és nagyobb koncentrációban lehet jelen a HCG hormon.

Javítsatok ki, ha tévedek, mert tényleg előfordulhat,de szerintem az étel és az ital az eredményt nem befolyásolja.

2010. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon korai terhesség és nem növekedett meg annyira a hcg, akkor bezavarhat. Ezért mondtam. De ha már kb 3 hete késik.. Érted.
2010. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!