Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hete infulenzás a kislányom....

1 hete infulenzás a kislányom. Most már ugató köhögése van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már csak max.38.-38.5 a láza. 2 napja még 40-41 fokos volt. Folyik az orra folyamatban. De ami aggaszt h ugató köhögése lett. Ha kinyitom az ablakot javul,abbamarad,de szegényem aludni se bír. Tudok neki másképp segíteni? Kislányom asztmás,de ez most nincs sipolás. Ezért nem merek ventolint adni.

2013. febr. 10. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki calcimuscot, ha van otthon, nekünk bevált. A doktornő azt mondta, hogy ilyen esetben napi kettő is mehet. Ha nem tudja rendesen kifújni az orrát, akkor pedig sűrűn kell neki kiszívni, mert lecsorog a torkába és az is okozhat köhögést, holnap pedig orvos.
2013. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
calcimusk nincs itthon, receptköteles, helyette ca kidet adok. Meg c vitamint is kap.
2013. febr. 10. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ne is adj ventolint. Én a lányomat ebben az esetben meg szoktam inhalálni. Ca Kid 2*3 ml, és antihisztamin.

Jó hűvös szobába altasd.

2013. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Doki szerint a szàraz meleg levegô a legrosszabb ilyenkor. Hideg pàràsítò nagyon jò ill. A Stodal szirupot ajànlom, homeòs, nyugodtan adhatod ès nem recept köteles. Nekünk ez segített. Jobbulàst!
2013. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, találtam fenistil cseppeket, adok neki azt, holnap du-n van dokink. Ablak meg folyamatosan nyitva, fűtés minimálisan van.
2013. febr. 10. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Inhalátorotok nincs?
2013. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!