Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli lányotoknak...

3 év körüli lányotoknak milyen mese/rajzfilmet engedtek nézni? Mi az, amit ő szeret és mi az, amit ti tartotok jónak?

Figyelt kérdés
Mennyit engeditek nézni?
2013. febr. 10. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Napi kb. 1 óra.


Bogyó és Babóca, Pom-pom, Vuk, A dzsungel könyve.

2013. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napi átlag 1 óra. Kedvencei a Bogyó és Babóca, Vuk, Eperke, meg sok minden a Minimax-ról.
2013. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk egész nap megy a minimax, mert nem bírom a "csendet". Emellett játszunk. Néha leülünk megnézni valamit, aztán játszunk tovább. Néha dvd-zünk egyet, az ugye kicsit hosszabb tv előtti program.

Kedvenc: micimackó, kisvakond

Ősszel a lányom rákattant a tom és jerryre, gondoltam nem gond, én is azon nőttem fel, aztán rájöttem, hogy azért én öregebb voltam amikor néztem. A fiam is elkezdett megint verekedni,úgyhogy gondoltam jobb ha megvonom a tom és jerry-t. Biztos ami biztos...

2013. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, oviba jár, így napközben nincs tv. Este meg van neki engedve lefekvés előtt 1-1,5 óra mese. Hétvégén valamivel többet nézhet, de 2 óránál tovább úgysem köti le a mese.

Kedvencei: Micimackó, Tom és Jerry, Csingiling, Tesz-vesz város, Kisvakond. Mást nemigazán néz, bár most az m2-n, hogy ifjúsági tv lett, van a pom-pom, postás pet, ezeket is nézi.

2013. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Shrek, Toy story, eperke, hello kitty, némo, stb mindenféle disney mesék. Amikor akarja nézheti. Vagy játszik, játszunk, vagy tv-t néz. Nincs időhöz kötve.
2013. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bogyó, és Babóca,

Kockás fülű nyúl,

Peppa malac(ez a fő kedvenc, és én is imádom. Elsőre bugyutának tűnik, de a gyerekben sok félelmet felold, pók, meg betegség, ilyesmik, illetve nagyon tanulságos nekünk szülőknek is, hogy néha hogy viselkedünk:-DD),

Miki egér játszótere,

meg a neten nézi Marék Veronika honlapján a daloló oldalt, az nagyon jó, minden gyerekkori dalunk rajta van, kedvence az "A part alatt"


2,5éves, és bölcsis, így nap közben semi, du. nézhet mikor hazajövünk kb. fél órát, meg este vacsi közben fél-1 órát.

Hétvégén kicsit többet, de egy idő után elunja magától..:-)

2013. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bogyó és Bagyóca, Chuggington.

Most éppen ez a két kedvenc.

Néha Mirr-Murr a kandúr, Jay-Jay a kis repülő, Éliás a kis mentőhajó

2013. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
reggel megnéz 1 mesét,közbe megissza a kakaót, kávét, mézes zejet, joghurot, amit kér, addig én lezuhanyzok, majd magától kikapcsolja a tv-t, és öltözünk, megy vagy a napközibe, vagy anyóshoz, én meg dolgozni. Hazajövünk kb 5-6 között, akkor játszunk, be sem kapcsolom a tv-t, majd 7 körül vacsi, akkor nézhet mesét minimaxon most a Bibi, majd az m2-n tesz vesz várost, 8 kor fürdés, meseolvasás, és alvás,hétköznap így összesen 1 óra kb, hétvégn több, de hamar elunja, meg már rájöttem, ha megy a tv, akkor arra figyel, és nem koncentrál semmire rendesen. szerintem hétvégn össz 2 óra, de sokszor csinálunk programot, így nem is vagyunk sokat itthon :-) kedvence amugy a tűzoltó sam, és a kisvakond, mondjuk kisfiú, de gondolom nem gond, hogy válaszoltam :-)
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reggeli és délutáni ébredésnél kb. negyed óra Minimax vagy M2, de magától szól, hogy kapcsoljam el, ha "butaság mese" van. Este kb. fél óra valamelyik kedvencéből, amíg a kistesót fürdetjük. Ezek: T-Rex expressz, Sam tűzoltó (lány létére ezek a kedvencek), Bogyó és Babóca, Kisvakond.
2013. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedvence a Tom és Jerry. Szereti még a Chuggingtont, Bogyó és Babócát, Frédi és Bénit.

Fél-1 órát nézi naponta. Attól függ, hogy megy oviba v. beteg és itthon van.

2013. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!