Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónaposnak szájpenész?...

19 hónaposnak szájpenész? Tanács kezelésre?

Figyelt kérdés
Először is írom a tünetet, CSAK a nyelvén van egy sávban sárgás, fehéres lepedék..... szájában még nem látok.... ez az lenne?? Rózsaméz jó kezelésre?
2013. febr. 11. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a nyelve hàtsò rèsze lepedèkes, az nem biztos, hogy szàjpenèsz, az enyèmeknek mindig csùnya sàrga a nyelvük, ha betegek, vagyok azok lesznek.


A szàjpenèszes lepedèk egy jòl körülhatàrolt folt, olyant mintha èle lenne, remèlem èrthetően ìrom. :) ès Igen a ròzsamèz tökèletes rà, minden ètkezès utàn kend neki. De èn megmutatnàm dokinàl, ha bizonytalan vagyok.

2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én lányomnak is volt,védőnő tud tanácsot adni!Én úgy emlékszem ecsetelőt kaptunk rá!
2013. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) Reggel kértem nyújtsa ki a nyelvét... Szép rózsaszín volt.... ezt nem értem... :/ Inni csak vízet iszik.. tehát még csak azt sem tudom mondani hogy az ital szinezte be neki :/ Hát továbbra is figyelek.... az a biztos .
2013. febr. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!