Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvettétek már a tavaszi...

Megvettétek már a tavaszi cipőt 2,5-3 éves gyereketeknek? Ha nem, akkor nem izzad bele a lába már néha a télibe? Főleg a keleti régióban élő anyukákat kérdezném . Tudom, hogy Dunántúlon még kell a téli.

Figyelt kérdés
:)Ott most elég vacak még az idő,de mára ide (Debrecen) 7 fokot mond.És tegnap is jó idő volt,izzadt volt a lányom lába.

2013. febr. 13. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Èn eleve nagyon jó minöségü cipöket veszek a lányomnak, így nem izzad bele.

A tavaly öszi cipöje is jó neki, így ha nagyon meleg van vagy olyan helyre megyünk játszani ahol nem veszik le a cipöt akkor az öszi cipöt adom rá.

2013. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekünk is Superfit bakancsunk van,de tegnap megizzadt.

Sajnos az őszi Superfit cipője már nem jó neki :(

2013. febr. 13. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt budapesten is hideg van még igy a lányom még a téli csizmáját,hordja ,majd a jővö hónapban veszek neki tavaszi cipöt.
2013. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a téli cipőjét adom rá, eddig nem izzadt bele a lába (szintén Superfit). Nálunk 4-5 fok körül szokott mostanában lenni.
2013. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk sem volt gond.Tegnap fodrásznál voltunk vagy 2 órát,meg boltoka jöttünk mentünk.És szinte vizes volt a kis lába mire hazjöttünk.Kicsit félek még megvenni....félek,hogy kinövi mire igazán kellene.És mint tudjuk nem egy olcsó mulatság :(
2013. febr. 13. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi Hajdúböszörményiek vagyunk,tehát 20km-rel arrébb lakunk.Nem vettünk tavaszi cipőt,mert még jó az őszi cipője.Magas szárú,de nem bundás.Tegnap,hogy voltam a kínaiban,ott már sok átmeneti cipő van.Mi később akarunk sportcipőt venni a kisfiamnak,mert ugye neki van átmeneti is.

Tényleg nagyon jó idő van egyébként:)Ha magas szárú cipőt ráadsz,abba nem fázik meg.Most az én kisfiam beteg (arcüreggyulladása van),így még ráadom a téli cipőjét,de overáll nincs rajta.

2013. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 30 km-rel arrèbb lakunk.De elkèl mèg az overál ès a tèli bakkancs. Március elejèn veszem meg a tavaszi cipöjèt.
2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!