Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek 3 éves második...

Mit vegyek 3 éves második lányomnak március elejei szülinapjára?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gondom, hogy második gyerek, így már szinte minden megvan.

Vettem egy polipos társasjátékot,de kéne még valami "apróság" mellé, de nem nagyon van ötletem...

Bicikli kéne neki, de azt ég az idő miatt nem akarok venni, majd nyárra

ha tudsz segíthetsz valami ötlettel...

Köszi--)


2013. febr. 13. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem biciklit veszel neki, ha arra van szüksége.

Lányomat most is kiviszem bicajozni, ha 0 fok felett van az idö. kap kesztyüt és késsz.


nekem is 2 lányom van. mi eleve nagyon ritkán veszünk nekik játékot csak úgy. elöre kigondolom mit kapnak születésnapujkra, húsvétra, karácsonyra.

tavaly pl nyáron ide hoztak egy kiskonyhát tesómék (unokahugomé volt), dew mivel ezt terveztem neki karácsonyra így addig eldugtam,és karácsonykor nagy volt az öröm.

2013. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem veszek most biciklit, mert falunk lakunk, szarok a járdák, most pl hogy esett a hó vagy 1 hétig menni is alig lehet a járdán, nem ám biciklizni. Na meg ha neki lesz biciklije, akkor kell a nagyobbiknak is, de még ő sem tud biciklizni, kettővel meg nem boldogulok. a nagynak akarok venni nagyobbat és a mostani lesz a kicsié-ezért sem jó most szülinapra...

Már csak valami apróság kellene a másik társasjáték mellé-

2013. febr. 13. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kirakó vagy fekete péter disney-es kártya,kifestő.Nálunk is második lány lesz és már előre gondolkodok hogy miket vegyek neki amikor az elsőnek minden meg van.
2013. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet neki esetleg gyurma, színes ceruza ,vízfesték gyöngyfűző, kirakósjáték az én kislányom is most lesz 3 éves másodikán és ezeket nagyon szereti még én sem tudom, hogy mit veszek neki mert a másik kettőtől sok játékot örökölt de én udvari játékokban gondolkodom még nincsen csúzdája csak benti az udvarra kellene.
2013. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én már tavaj karácsony elött ,megvetem a kislányom szülinapi ajándékát,egy futo biciklit és eltetük,ha csak valami aproságot akarsz venni,akkor kártya,társasjáték.
2013. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!