Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kapjon a kislányom a 3....

Mit kapjon a kislányom a 3. szülinapjára? Ilyen gondom még nem volt, de most teljesen tanácstalan vagyok. :S

Figyelt kérdés

Ő 3. gyermek, rengeteg mindenünk van.

Nem látom, hogy mi hiányozna neki, nem is említ semmit.

Bölcsis, onnan sem hozott még kívánságot e téren.


Felsorolnátok nekem ötleteket? Minél többet, ha kérhetem, hátha van olyan amiről még nem is hallottam vagy magamtól eszembe sem jutna:)



2013. febr. 2. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
póni,baba,főzőkonyha,ruha,babaház,játék hangszert(gitár vagy vmi ilyesmi),plüss állat,barbie
2013. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányom nyáron lesz 3 éves. Tőlünk társasjátékot és play-doh gyurmát fog kapni, nagynénitől moncsicsit, nagyszülőktől még nem tudom:-).

3. gyereknél elhiszem, hogy nem tudod. Csináltass neki a kedvenc mesefigurájával, nevével takarót, kispárnát, falvédőt, hintaló.

2013. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

saját külön bejáratú ágyat kapott ágyneművel (ezt én varrtam és rá lett hímeztetve a neve és egy virág) rendes felnőtt méretűt mint a nagytesók

spec az összes játék plüss baba stb.. félre lett rakva annyira örült neki :-)


most lesz a névnapja akkor az ágya körüli falat festem ki neki olyan mintával amit szeretne (virág pillangó katica csiga)


addig egy 40*70 kiságyban aludt aminek le volt véve a rácsa

2013. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg, az a névvel ellátott dolog jópofa.

Csináltathatnék fényképes pólót, bögrét,párnát, ilyesmit, ez valóban nem jutott még eszembe:) Vagy hímzett kéztörlőt..


Van még ötlet? Az eddigit is köszönöm szépen!

2013. febr. 2. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 2. is lányok?

Lehetne neki valami csajos mesekönyvet, tündéreset vagy hercegnőset. Ha szeret rajzolni, akkor színezőket, ceruzákat, filceket. Ha szeret valami mesefigurát, akkor olyan sapkát, sálat, pólót...

Nálunk 2 lány van, nagyon mennek a kirakók, a mesekönyvek és a kreatív cuccok (gyurma, festék, gyöngyök), ezek minden mennyiségben. Ezen kívül ezek a műanyag "vackok": tányérok, konyha, kaják, gyümölcsök, mikró, porszívó, bevásárló kocsi. Nagyon sok babás cuccunk van: ruhák, cumisüvegek, előke, babakocsi...

Imádnak matricázni, szeretik a csatokat, hajgumikat.

Rengeteg társasjátékunk van.

És akkor vannak a közlekedő eszközök is: bicikli, korcsolya, motor, stb

Az én lányaim mindig nagyon örülnek a ruháknak is, ha kapnak új harisnyát, vagy akár egy pár zoknit, képesek azzal ellenni órákon át.

2013. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy lányom van,de el tudom kèpzelni,hogy milyen nehéz kitalálni,hogy minek örülne,mit szeretne.

3 èves a lányom: puzzle,lego duplo,babaház,konyha+felszerelès(kötèny,zöldsèg-gyümölcs,ètelek),vágható ètelek...

2013. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!