Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Smecta por jó hányásra is?...

Smecta por jó hányásra is? Hányós hadmenéses vírusra mit írtak fel kisgyermekednek?

Figyelt kérdés

holnap elviszem orovoshoz, de jó lenne valami tipp addigra is!


köszi!!!!


2013. febr. 13. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi hasmenés lett volna csak siettem...
2013. febr. 13. 19:10
 2/8 A kérdező kommentje:

ahogy olvastam a tájékoztatót csak hasmenésre jó igaz ?

a kislányom inkább csak hány (még) ....hasa nem megy, de gyanakszom hogy vírusos ferőzést kapott.....ráadásúl hőemelkedése is kezd lenni....

2013. febr. 13. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az csak hasmenésre jó.

Nálunk Dedalone kúpot kapott a kisfiam ilyen betegség esetén és akkor megszűnt a hányás.

De a Smecta port megmondom őszintén még én sem bírom meginni, a fiamnál elég volt csak egy beleszagolás és tudtam, hogy úgysem fog menni, így nem is erőltettem.

Úgyhogy ilyen esetben nálunk diétás étrend volt, Normaflore és sok-sok folyadék.

Jobbulást!

2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
detto sajnos....nem issza meg a lányom...felet tettem neki teába de bele sem ivott az első korty után...köszi a válaszodat !!!!
2013. febr. 13. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Széntabletta a hasmenésre, azt mondom lányomnak cukorka, szétrágja, megeszi, édes. Napi 3x1 adható 2 éves kortól.

Hányásra dedalon kúp, ezt csak receptre kapni!!!

Na meg diéta!!! Főtt krumpli, rizs, főtt tészta simán, kenyér, semmi tejtermék, sok tea, keksz, ropi

2013. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit és a rendelőbe se vittem hogy megfertőzzön még 10-15 gyereket!


Felhívtam a dokit elmondtam mi a szitu, annyit mondott, hogy itassam, hányás után közvetlenül ne, hanem kb negyed óra múlva hideg folyadékkal, ne vízzel, hanem tea, bele pici só, és kortyonként. Ha nagyon hányna, és nem iszik, akkor kórház.

Nameg diéta és bélflóra javító, Normaflor, Laktiv stb


Az ilyen vírusnál nem szabad se hasfogót, se hányás elleni szert alkalmazni, mert a vírus nem ürül ki rendesen és pár nap/hét múlva előjöhet sokkal agresszívabban. És egyébként sem tart tovább 3-4 napnál, nálunk 1 nap alatt lezajlik általában. Én még soha nem adtam soha senkinek semmit ilyenkor, pedig már jópárszor kidöntötte az egész családot!

2013. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így van, engedd, h kiürüljön. ne adj neki semmi hasfogót. smecta mehet(ne) az bélfertőtlenítő, azon kívül probiotikum. sok folyadék, kortyonként, és diétás kaja. más dolgod nincs. 1-2 nap és túl lesz rajta!
2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Smectát a fiam "golyós" joghurttal meg tudta enni, de a legvégső esetben adtam neki. Jobb a főtt rizs, párolt répa, főtt krumpli, alma, banán. Plusz Normaflore. A hányásra Daedalon kúp, de azt hallottam, a hideg coca-cola is jó hányinger ellen.
2013. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!