Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekorvost keresek Miskolcon?

Gyermekorvost keresek Miskolcon?

Figyelt kérdés

Hello,

háziorvost keresek a belvárosban, ti meg vagytok elégedve a ti orvosotokkal? Kihez jartok?



2013. febr. 14. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ajánlom Dr Stunya Edinát:)

Nagyon rendes,lelkiismeretes,imádni való nő. középkorú,nekem ő az orvosom 14 éve:) nagyon rendes tényleg.

ahol megtalálod:

a tapolcai elágazásnál leszállsz a buszról,(ahol a meki van)

és ott van egy nagy abc,amellett egy lépcső,ott felmész,balra gyógyszertár van,jobbra pedig a rendelő.

hétfőn szerdán 14:00-18:OO

kedd csütörtök péntek 7:30-12:30-ig rendel.

nagyon ajánlom:)))

Ha kérdi hogy ki ajánlotta mond hogy Oláh Brigitta :)

ismer :D

nagyon jó,megvizsgál,tetőtől talpig:) stb stb

Ajánlom!:)))

2013. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a segitseget. Engem mar sajna nem vizsgal meg, kinottem, de talan a babamnak jo lesz.

Amugy kicsit tavol van nekem a belvarostol.

2013. febr. 14. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

én a fiamat Tóth Ilonához viszem,sajnos...őt nem annyira ajánlom,legalábbis nekünk nagyon nemjó.2,5 éve a fiam,mióta megszületett,állandóan antibiotikummal tömi(most is),kb már 10-15x tuti szedett...rengetegszer beteg,és legtöbbször torokgyulladása van,köhög,taknyos...amúgy aranyos a maga módján,de én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele,beutalókat is alig akar adni,soha egy kenet vizsgálatot,széklet vizsgálatot nem csinált,amiből azonnal kiderült volna mi baja a gyereknek,és indokolt volt e a gyógyszer szedés...

Nagyon régóta el akarom vinni máshoz a fiam,mindig megfogadom,ha legközelebb is antibiotikumot ir fel neki,elviszem....de sajnos nem találok normális dokit,na meg azért nem olyan egyszerű,kellemetlen,mert mit mondok,miért akarom elvinni máshoz,kérjem ki a kartonját...stb.Meg itt van tőlünk 2percre gyalog. Na mindegy,de ha találok egy jót,megnézem!

2013. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi! Ilona hol rendel.


AMugy jo hir, hogyha "elkoltozol" es masik orvoshoz mesz, akkor nem te kered ki, hanem az orvos, akit felkeresel uj haziorvosodnak.

Sztem a gyereked a fontos, nem az orvos.. (az enyem 1 oltast 3 szurassal adott be, es nem mai csirke -majd felrobbantam)

2013. febr. 14. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilona is 50 körül van...ahol a százszorszép óvoda van,pont ott van a rendelő.A herman gimitől kicsit visszább a városháztér fele,a bérházaknál.
2013. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Vagy a vörösmarty mihály katolikus általános iskolánál van orvosi rendelő. nem tudom hogy hívják a dokit,nem jártam oda soha,de sokan oda járnak.. nem tudom tudod-e hogy hol van a vörösmarty iskola:) oda jártam még tavaly :D 9-es vagyok:)

vagy őt tudom,vagy mint irtam Stunya Edina.

2013. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belvároshoz közel rendel Tóth Lenke. Idős doktornő, de a szurit úgy adja, hogy a gyereknek nincs ideje megijedni. A nagy Otp épülettel szemben van a rendelője.
2013. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dr. Pataki Krisztina
2014. febr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!