Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon hol lehet kárpitos...

Miskolcon hol lehet kárpitos leesésgátlós gyerekágyat venni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, én nem tudok konkrétan segíteni, de sztem ilyen gyerekágyat bármilyen nagyobb bútorboltban lehet venni, vagy rendelni.

De amúgy ha itt a neten nézel, akkor meg tök mindegy hol van, mert a szállításért így is úgy is fizetni kell, szóval akár rendelheted más városból is...legalábbis én így gondolom, de ez csak egy tipp.

Nézz körül, mert lehet, hogy így az egészet egyszerűbben le tudjátok rendezni, mintha elmentek 5 helyre, csomó idő, meg idegesség, a neten meg csak megnézed, kiválasztod, megrendelitek, esetleg felhívod, utánvéttel ki lehet fizetni, vagy ha van netbankod átutalod, és ki is viszik.

2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a válaszod,de én nem szeretek úgy vásárolni,hogy nem látom élőbe,hogy mit veszek,mi egy kis városba lakunk,itt összesen 1 bútorbolt van.Miskolcon szeretnénk majd márciusba megnézni,mert akkor megyünk oda.Nézegettem itt a neten,nekünk 2 ágy kéne,mert ikreink vannak.Egy pest melletti boltot felhívtam,és csak a szállítási költség 13000ft lenne,és akkor még nem is biztos,hogy tetszene,ha meglátnánk,mert lehet,hogy nem olyan erős,stb.
2013. jan. 10. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Mi miskolciak vagyunk,de mi se találtunk anno ilyen gyerekágyat itt,igy rendeltem neki,és nagyon megvagyok vele elégedve,imádjuk!Rengeteg féle van,sokféle szövettel,nézegesd meg,hátha tetszik,belinkelem az oldalt.

[link]

2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszod!Igen,én is ilyen ágyat szeretnék,és pont ezt a céget hívtam fel.A te gyermeked mennyi idős?Strapabíró ez az ágy?Az én ikreim már 3 évesek mennyi idős korig jó ez az ágy?Nekem is nagyon tetszik így képről.Akkor szerinted Miskolcon nem kapnánk ilyet?Mikor vettétek az ágyat?
2013. jan. 10. 14:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,és mégvalami bocs,hogy ilyen sokat kérdezek,de nem esett le róla gyermked?Elég magas a leesésgátló része?
2013. jan. 10. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
tavaly vettük neki,most 2,5 éves,100 kg-t bir el :) ezt akár 20 éves koráig is használhatná....mi franciaágyasat rendeltünk neki,mert ő vándorol éjjel,nagy hely kell neki.Csak úgy alszik el ha mellé fekszik valaki,és igyis olyan kényelmesen elférünk rajta,sokszor én is bealudtam mellette.2 párnát is adtak hozzá,ágyneműtartós,nagyon jó!Ilyet nem találtunk,de még csak hasonlót sem..
2013. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha nem esett le róla,azt nem tudom pontosan mekkora,de nem olyan magas,de kicsinek se mondanám.És ha nagyobb lesz,mind a két oldalról le lehet venni a leesésgátlót.
2013. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


dettó ugyanez ez az ágy van nekünk,csak zöldbe.

2013. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok :-)

Látom sikerül a dolog mégis...:-))

Én sem szeretek annyira látatlanban rendelni, főőőőleg nem bútort, de ez a gyerek kárpitozott leesésgátlós ágy egy olyan darab, hogy gyakorlatilag mindenhol ugyanazt kapod, nincs belőle választék úgy, mintha mondjuk fából akarnál.

Maximum a színe más, vagy a kárpit drágább, jobb minőségű...azért mertem írni, hogy rendeld netről nyugodtan..:-)

Amúgy gratul hogy ketten vannak..:-)))cukik lehetnek..:-))

2013. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!