Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel adjam be a Sumetrolin...

Mivel adjam be a Sumetrolin szirupot? Ha adom a kislányomnak, talán a rossz íz miatt, sugárban hány tőle. Ismertek valamilyen jó praktikát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Sürgősen menj vissza az orvoshoz, és mond el neki, mert ez nem normális!

Íze jó, mert nekem szereti a lányom, meg én is kóstoltam, ez inkább allergia vagy a betegsége hatása lehet.

2013. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek egyet az előttem szólóval,az a jellegzetes iz és szag szerintem is szörnyű(még én is kaptam gyerekként)és a gyerekeim is utálják .A nagyobbam pedig bármilyen kanalastól képes hányni!

Nálunk az a trükk,hogy nem "gyógyszerként" adom oda,hanem egy kis feles pohárban egy pici jeges teával ,a kezükbe nyomom hogy igyanak.Mire kapcsolnak már rég megitták.

2013. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha folyamatosan kihányja, akkor vissza kell vinni az orvoshoz, másik gyógyszer kell.
2013. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Fiam oda van a gyógyszerért,ezért is,mindegyiket ügyesen beveszi és mondja,hogy "még,még".Szerintem nem normális,hogy hány tőle,egyszer még megérteném,nálunk is volt egy gyógyszer amitől hányt,de annak tényleg szörny íze volt.
2013. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Menjetek vissza az orvoshoz,szerintem nem bírja a gyomra.Az én lányom az Augmentintől volt így,soha többet nem engedtem hogy felírja neki az orvos.
2013. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:) Ez igen,0%-ot ért a válaszom! :) Akkor bennem és a gyerekeimben van a hiba! :)

Bocs kérdező,és válaszolók hogy merészeltem írni...de szerencsére jó sok orvos van itt! :D

2013. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem pontoztam senkit. Péntektől megoldódott a probléma, simán szó nélkül beveszi.
2013. febr. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!