Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai szobatisztaság? (...

Éjszakai szobatisztaság? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kislányom, majdnem 3 éves. Napközben nem kell neki pelus, de még a délutáni alváshoz sem. Hogyan tudnám szobatisztaságra "nevelni" éjszaka is?

2013. febr. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3,5 és u.itt tart. Az éjszakával majd nyáron próbálkozunk :)
2013. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aAz én kisányom 2 éves lesz napközben nem használunk már pelust és ma 3 dik napja éjjel sem.első éjjel 2 óránként néztem pisilt vagy nem majd bilire ültettem felkeltettem hozzá.2 dik éjjel 4 óránként néztem és szintén bilire ültetem.Ma megpróbálom hogy 5 óránként megnézem és bilire teszem.Egy idő után már ö fog szolni hogy,pisilnie kell mert már nappal mondja,Remélem segitettem.
2013. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii a választ. Már a második száraz éjszakánkon vagyunk tul. Tegnap belázasodott és még ugy is szolt hogy pisilnie kell. Büszke vagyok rá nagyon. És csak annyit csináltam hogy este lefekvés elött pisiltünk, és közbe megbeszéltük hogy nincs pelus és hogy éjszaka is kell szolni hogy pisilni kell, és szolt is. :))))
2013. febr. 17. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!