Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a kedvenc alvós-játéka a...

Mi a kedvenc alvós-játéka a kisgyermekednek? Alvómaci, szundikendő, rongy, plüssállatka. stb? És menny idős kora óta van meg neki?

Figyelt kérdés
A babámnak szeretnék venni valamit,ami talán hosszútávon is jó lehet. Nekem anno alvósmacim volt,ami nélkül nem tudtam elaludni,de az már jó régen volt :)Érdekelne az is hogy az a játék mekkora méretű,puha,szőrös,lapos, ilyesmik..

2013. febr. 16. 18:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáimtól kaptam egy kb. 45 cm-s, plüss Beagle kutyust, amikor abbahagytam a munkát, és eljöttem szülni. Kb. 1 évesen adtam oda a kislányomnak és nagyon szereti. Nemcsak alvós állatka, hanem állandóan ott van mellette. Ölelgeti, puszilgatja stb., nagyon aranyos :-) Délután úgy alszik el, hogy azt öleli és végig fogja. Most már 2,5 éves a kislányom.
2013. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
kislányomnak egy kisegér az kedvence mindenhová azal megy ,azal alszik és újszülött korátol vele van testvérei adták neki .
2013. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Macirongyi :) Maci fejű rágcsálható rongyika. Még a C&A-ban vette a férjem mikor 28 hetes várandós voltam. Születésekor berakták mellé az inkubátorba. Azóta is azzal alszik, viszi magával bölcsi-ovi-mama stb. (illetve felváltva Macirongyi 2-vel amíg az első mosásban van) 3 év 8 hónapos a lányom.
2013. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Kisfiamé:


[link]

2013. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Lányom kedvence a Minimax cicája.

Kb. 20 hónaposan kapta ajándékba, és azóta mindenhová viszi, vele alszik, imádja.

Most 28 hónapos amúgy.


[link]


Én régen a textilpelust vittem magammal mindenhová kiskoromban. Gondoltam lányomnak is lesz majd valami rongyocskája, de ő a cicába bolondult bele.

Szerintem ezt előre nehéz kitalálni, mi lesz a nagy "nyugtató" kedvenc.

2013. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 frászkarikaborsó ***** válasza:

Konkrétumot nem tudok, de olyat válassz, ami:

- mosható, mert biztos hogy jópárszor csöpögősre nyálazódik majd :)

- nem kényelmetlen ha a baba ráfekszik, tehát inkább ne tartalmazzon műanyag alkatrészt

- ne tudja lenyelni egyik részét sem, vagy már kellően idős legyen a baba hozzá hogy eszébe se jusson ilyesmi. Az én 3,5 hónaposomnak pl. nem adnék szundikendőt mert az tuti hogy addig próbálkozna amíg sikerül legyömöszölni a saját torkán amennyit csak bír belőle.

- ne legyenek rajta olyan részek amik ragasztva vannak, pl. plüss állatnak szem, szemöldök - mert ezek szeretnek lejönni és szintén megeheti

- gomb, csat, bármilyen könnyen leszedhető vagy leharapható alkatrész szintén kizárt :)


A legcélszerűbb valamilyen lazább szerkezetű, puha plüss, ami annyira nem lapos hogy beférjen a szájába, de annyira nem is tömött hogy mosás után ne tudjon a belseje kiszáradni. Remélem segítettem :)

2013. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nyilván nem tudom előre kitalálni,mi lesz a kedvenc, csak gondoltam van olyan,amiről még csak nem is hallottam,mint pl a szundikendő,amit nem rég ismertem csak meg. Bár azt írják,csörög a feje,ami meg nem tudom miért jó,ha alváshoz van..Vagy divat most a rongybaba is..Cuki az a kék cica is :)A babám egyébként nagyon szereti a csíkos rongyokat.
2013. febr. 16. 20:55
 8/24 A kérdező kommentje:
jaj,kisvakond :)
2013. febr. 16. 20:56
 9/24 A kérdező kommentje:
És a köszi a biztonsági leírást is :)
2013. febr. 16. 20:57
 10/24 anonim ***** válasza:

Pampers víziló.

A megköthető lábak miatt szereti leginkább. Mikor mosásban van, elfogad olyan rongyit is, aminek megkötöm a csücskeit. Sikerült egy másikat is szereznem, bár azt nem szereti annyira (szerintem nagyon új), elfogadja, míg a másik szárad.


Ilyen:

[link]

2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!