Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggelire mit adhatnék? Nincs...

Reggelire mit adhatnék? Nincs már ötletem 20 hónaposom számára. Nálatok mi a kedvenc?

Figyelt kérdés

Kenyérféléket, pékárut ritkán eszi meg. Ha egy reggel adok neki, biztos, hogy utána 4-5 napig nem kér. Hiába próbáltam mindenféle rákenhető dologgal.

A müzlit bármikor megeszi, ha kínálom, de nem szeretném, ha minden reggel azzal indítana.

Tojást, virslit, tejberizst inkább vacsorára adok, mert ha akkor is kenyérfélével próbálkoznék, félek, éhen maradna.

Ebédnél nem válogatós, minden mást szépen eszik: gyümölcs, zöldség, tejtermék, egyedül a reggeli, kicsit a vacsora, amin nagyon kell törnöm a fejem.


2012. dec. 30. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bundáskenyér


az én fiam sem egy nagy reggeliző, ha a műlit megeszi, az nagyon jó. csinálj neki egészséges müzlit

vegyél búzakorpát, teljes kiőrlésű magokat, stb..amiket turmixolni szoktam, natúr joghurt+gyümi.

ennél jobb reggeli nem kellene.

2012. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú ez így nehéz.Kiflit zsömlét sem eszi meg? Bundás kenyeret?Reggelire még akkor lehetne krémtúró, joghurt, sajt almával, müzliből nagyon sokféle van-ezt is eheti joghurttal is.
2012. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Joghurtot és gyümölcsöt uzsonnára szoktam adni. Ezt azért nem keverném bele a reggelijébe. A müzlit is tejbe áztatom neki, és szereti, ő szokta kérni.

És a bundáskenyeret is próbáltam, pár falat után köszönte szépen, nem kérte.:(

Az a vicc, hogy egyébként nagyon jó evő, főleg főtt kajákat szereti, meg az uzsonnás kínálatot, de a reggeli sokszor kimarad, és iszik kb. 2 dl tejet. Elvan vele ebédig.

2012. dec. 30. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem baj, ha minden reggel műzlit eszik, csak az valóban műzli legyen, ne olyan puffasztott vacak. Nagyon jókat lehet kapni pl. a Müllerben. Van cukormentes, magvas, nagyon sokféle. Vannak olyan alapok, amihez Te rakhatsz még gyümölcsöt, vagy amit akarsz.
2012. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: Márkanevet nem tudsz véletlenül? Csakhogy ne kelljen az összes dobozt végig olvasgatni.
2012. dec. 30. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:
A kisfiam sem viszi túlzásba a reggelit. Megiszik 2,5 dl tápszert, utána gabonapelyhet vagy corn flakes-t rágcsál (nem tudom, mit szeret rajta, mert natúr, és tejet sem kér hozzá!), amíg elmosogatok reggel, ennyi. Próbáltam tartalmasabbat, de akkor nem ebédelt rendesen. Egyelőre nekünk jó ez így.
2012. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nehéz egy márkát mondani, mert nálunk ezeket a férjem eszi és ami most itthon van az nem biztos, hogy nektek pont jó lenne. Egyébkánt bio primo a márkája, ami most van, de abból is van többféle, és másfélét is szoktunk venni. Szerintem egyszer érdemes végignézni, csak egy soron vannak. Ez pl. elég drága is, de egy ilyen kisgyereknek még nem kell belőle sok. Egyébként biztos máshol is lehet venni hasonló, natúr műzliket.
2012. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni.
2012. dec. 30. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiam 3-án lesz 20 hónapos. Ő csak a tápszer issza reggelire 3-4 naponta hajlandó egy két falat pékráut enni.
2012. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk:)
2012. dec. 30. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!