Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 és fél éves lányomnak fáj a...

4 és fél éves lányomnak fáj a tokra. Ilyenkor mit adtok? Mi használ gyorsan, hatékonyan?

Figyelt kérdés

Láza is volt tegnap, adom neki a köptetőt, lázcsillapítót akkor amikor kell, meg tantum verde sprével fújtam be neki. Nem olyan vészes most, már egyszer volt neki ilyen, akkor rosszabb volt, de akkor sem találtam meg az igazán jó megoldást a torokfájásra.

Mézet szereti, eszi.

Mást mit lehet még?


2013. febr. 18. 09:24
 1/6 anonim válasza:
Meleg tea literszámra, és negro. Jobbulást.:)
2013. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, aki ír fel neki antibiotikumot, ha be van gyulladva a torka.
2013. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Teát issza, negró jó ötlet lehet. Dokit hívtam, de ma nincs. :-( Naná hogy nincs, mikor nekünk kéne sosincs. Holnap lesz, reggel viszem. Nem annyira vészes, nem lehet neki nagyon gyulladt, csak néha mondja, most pl vidáman rajzol az öccseivel, most nem is lázas mint tegnap.

Múltok ajánlotta a doki a Bioparox sprét, az antibiotikumos és gyulladáscsökkentő, egyszer már fújtam neki.

Használta már ezt valaki?

2013. febr. 18. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekorvos, ha fáj a torka a gyereknek és nem eszik, akkor adhatok neki Cataflam cseppet napi egyszer, csökkenti a fájdalmat a torokban.

A Bioparox nekem használt, de gyereknek még nem adtam.

2013. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cataflam!!! Nagyon jó fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyulladáscsökkentő egyben!!!
2013. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Szerencsére nem kellett a Cataflam, délután már nem fájt neki, ma nézte a doki, minden ok. Tegnap már csak reggel volt hőemelkedése, aztán egész nap már semmi, evett is valamicskét. Csütörtökön kell visszamenni, ha nem lesz láza, hétfőn mehet oviba. Nem kapott antibiotikumot sem, semmit.
2013. febr. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!