Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van térdvédője a gyermekednek...

Van térdvédője a gyermekednek futóbiciklizéshez? Ha igen, milyen márkájú?

Figyelt kérdés

Ilyenje van valakinek?

[link]


Kényelmes? Nem vág, vagy hasonlók?


2013. febr. 18. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak bukója van, azt mindig ráadom, de ö még olyan lassan, megy hogy ha el esik inkább eldöl.

ha nagyon gyorsan megy és sokszor esik akkor érdemes ráadni, de nekünk szerintem soha nem fog kelleni.

2013. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van. Kényelmes, nem vág. De csak az első pár alkalommal használtuk, meg pár hétig akkor, amikor rendes bicajra váltottunk.
2013. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk ilyen szettet, de eddig még egyszer sem használtuk, pedig a bicikli már egy éve megvan! A bicikliről hol leszáll, hol fel, persze ha leszáll, azonnal le kell venni a sisakot is, aztán meg vissza... szóval ennyi türelme tutira nem lenne...

De a kérdésre válaszolva szerintem kényelmes lehet, tépőzárral lehet beállítani!

2013. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, a futóbiciklivel legritkább esetben esnek térdre.
2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!