Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 év körüli gyermekednek...

1,5-2 év körüli gyermekednek hogyan nézed meg, hogy piros-e a torka és füle?

Figyelt kérdés

Az istenért sem akarja kinyitni a száját.

Ma kihívjuk az ügyeletet, mert tegnap este hányt és belázasodott. Nem is evett már délutántól.

Csak lázat csillapítottunk, elég ez? Meg persze tea, de azt nem itta meg. Plusz c vitamin, és béres csepp.



2013. febr. 16. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még soha nem próbáltam a gyerekeknek megnézni a torkát mert nem értek hozzá. Azért pár szem narancsot vagy valamit próbálj adni neki és folyadék is nagyon fontos, nehogy kiszáradjon. Nincs esetleg valami innivaló amit nagyon szeret?? Az enyémekkel ilyenkor gyümilevet itatok, mert nagyon szeretik, olyan isten nincs, hogy az őszilevet ne igyák meg:)

Jobbulást a bébynek:)

2013. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hányó gyereknek azért narancsot nem kéne adni, mert csak termeli a gyomorsavat...
2013. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Decemberben csak a télapó plüssnek volt hajlandó kinyitni nagyra a száját, hogy lássa(m), hol jön a foga. Próbálkozhattok kedvenc figurával, előtte játszátok el, hogy fáj a torka, foga, akármije, és a doktorbácsi (másik plüss) megvizsgálja. Másik trükköm volt hogy jól megkacagtattam, nem tudom, ha beteg, akkor ez megy-e.
2013. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fülét nem tudod megnézni, az orvosnak van speciális nézőkéje, azon keresztül látja, ha te belenézel, nem látsz kb. semmit. A torkát azt viszont meg tudod, mi mindig úgy csináltuk, hogy "izgi pici zseblámpával" bevilágítottunk neki, az tök izgi volt, ráadásul utána ő is bevilágíthatott a mi torkunkba. A torokban látható, ha piros, ha hólyagos. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!