Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet használni fejtetű...

Mit lehet használni fejtetű ellen megelőzésre?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk bölcsit és második napon kiderült, hogy van egy kislány aki fejtetüts. A dadusok mondták, hogy van sampon a megelőzésre ami viszos felületet ad a hajnak. De nem tudták a nevét. Tudja valaki miről van szó?
2009. szept. 8. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nittifor talán,de ha bemész gyógyszertárba,és kérsz megelőzésre akkor tudnak ajánlani Neked szert.Viszont nem olcsó 1100 ft körül van az ára.Nálunk is volt tetü az oviban,de mi akkor pont más betegség miatt nem jártunk,de a többiek ezt használták megelőzésre,onnan tudom.Nekik bevált.
2009. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az ecet is nagyon jó rá.Mi azt is használtuk.
2009. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha konkrétan megelőzésről van szó, akkor még nem érdemes rovarirtózni. A fejtetűk és a kullancsok nem különböznek egymástól annyira. Legalábbis a citrusfélékhez való viszonyuk hasonló. A Paranitnak van valami cuccuk megelőzésre, ami valami hasonló elven működik.
2010. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Paranitos cuccot akartam javasolni. Persze az ilyen megelőzős dolgoknál nehéz kitalálni, hogy most akkor jó volt -e. Mindenesetre elég baráti - árra, szagra való tekintettel.
2010. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is a Paranitra szavazok, mert abban eukaliptuszolaj van,ami valószínű, hogy kevésbé árt a bőrnek, mint az ecet (az azért akkor is sav..)
2010. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!