Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányással járó gyomorrontás...

Hányással járó gyomorrontás járhat magas lázzal?

Figyelt kérdés

A 4 éves ovis lányom hajnali 2-kor belázasodott (38,5) és fájlalta a hasát, adtam neki Nurofent és hányt. Reggelre lassan lement a láza, azóta sincs és nem is hányt. Viszont kicsit náthás. Ma kicsit diétáztattam, de nem értem mi volt ez. Ha hányós-fosós virus lenne, akkor logikus, hogy nem csak egyszer hányt volna, és egyáltalán nem megy a hasa. Akkor valamit megevett? és függetlenűl ettől kicsit náthás?

Nem vittem orvoshoz, és nem is tudom felhivni. Ha ma is lázas lett volna, akkor természetesen holnap mennék orvoshoz.

Mit gondoltok?



2013. febr. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a hányós fosós ahányszor kijött rajtunk, mindig annyi féle képen!


Volt hogy a lányom fájlalta a hasát délután és belázasodott estére, kapott lázcsillapítót, reggelre kutya baja volt, rá 1 napra kezdtem én hányással a kicsi hasmenéssel.


Volt hogy a kicsi kezdte hasmenéssel, nem is hányt, a nagynak semmi baja nem lett én meg lázas voltam, hánytam felkelni sem bírtam. De olyan is volt, hogy a hasmenés csak napokkal a hányás után jelentkezett mindenkinél.


Úgyhogy simán lehet a hányós fosós volt, örülj neki, hogy ennyivel megúszta, csak vigyázz magadra, nehogy elkapd. Kezd el probiotikumot szedni!

2013. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ugyan az a helyzet, nem hányt, nem ment a hasa és ne lázas, de ma még csak délben evett egy kis gyenge húslevest, és teát iszik. Nincs étvágya és kicsit bágyadt.

Félek az estétől...

2013. febr. 19. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hete pont így jártunk mi is, az én lányom 1 éves. Egyik este hányt, de szerencsére csak egyszer. Utána éjszaka és másnap lázas volt, de 39 alatt maradt neki. Harmadik napon hőemelkedése volt csak, utána pedig már az is elmúlt. Mindez hétvégén történt, így én se vittem hétfőn már orvoshoz.

Szerintem ha nem lázasodik be megint és nem hány többször, akkor csak egy gyomorrontás volt.

2013. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem rámehetett kicsit a gyomrára az influenza vagy más fertőzés, hisz gyomorrontástól nem lesz náthás. Remélem, nem lesz többet lázas és akkor mégis neked volt igazad!!
2013. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még este volt láza, de csak 37,7. Nem is adtam neki lázcsillapitót.

ma reggel nem volt és azóta sem hányt, de rossz az étvágya, és náthás.

2013. febr. 20. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!