Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nem akar hazajönni...

Kislányom nem akar hazajönni az oviból, nem is örül, amikor megyek érte. Mással is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nallunk a bolcsibe es most az oviban is elofordult parszor. Foleg amikor valamivel ezerrel jatszik es en vagy apa megerkezunk es meg nem fejezte be azt amit elkezdett. Pl multkor a bolcsibe duplobol epitett valamit es mikor a ferjem megerkezett akkor a kisfiam teljesen kikelt magabol es ott kiabalta, hogy "apa menjen azonnal haza". Gondoltam is magamba, hogy "Te jo eg" mit gondolhatnak rollunk, hogy a gyerek nem szivesen jon haza. De aztan tultettem magam ezeken a dolgokon es most mar orulok, hogy szeret ott lenni es en is nyugodtabb vagyok. Meg mindig jobb mintha egesz nap azt lesne mikor megyek erte. Nekem az utobbi jobban fajna, hogy olyan helyen hagyom ami neki nem tetszik es nem kenyelmes.
2013. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon sokszor puffog, hogy korán mentem érte. Leszid, hogy miért megyek ilyen korán, ő még épp ezt-azt csinált...:)
2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nyílván azért van, mert éppen belemerült a játékba a barátaival :). Így legalább biztos lehetsz benne, hogy jól érzi ott magát és nem okoz neki lelkitörést az óvoda. Amikor én kicsi voltam folyton vártam anyát, stresszeltem, hányingerem volt ha az ovira gondolta, egyedül sétálgattam vagy ücsörögtem.
2013. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk is úgy van, hogy pont uzsira megyek érte akkor örömmel jön haza :)

ha picit később érek be akkor duzzog, hogy most játszik. ha meg ebéd után akkor sír is, hogy ő szeretne maradni a többiekkel aludni, sőt valamelyik este meg is kért, hogy anya, légyszi, holnap soká gyere értem :)

én örülök neki, hogy ilyen jól érzi magát, sokat dolgozunk mindketten a férjemmel, ha mondjuk beteg akkor szegénykém le van passzolva a nagyinak :(

2013. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez többnyire így van akkor, ha a gyerek jól érzi magát az oviban. :) Az én lányom is így van vele, bár most, hogy az egyik óvónője nyugdíjba ment és nincs még más, így délután ügyeletben vannak, most nem, de amúgy rámnézett, visszafordult és játszott tovább. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam a bölcsiben csinálta ezt. Fél óra könyörgés után ölben hoztam ki, akkor rúgkapált és ordított. Meg kellett neki ígérnem, hogy máskor később megyek érte, persze az se volt elég jó. Nála ez kb két hétig tartott.
2013. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De mázlisták voltatok🙂

Nálunk sajnos nem ez van...

Bölcsièrt se volt oda, most nehezebb pálya jön

2023. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!