Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeketek...

Mennyi idős volt a gyermeketek, mikor először egyedül hagytátok pl. játszani a szobában és nem járókában, csak úgy szabadon?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy pl. ő bent van, ti meg mondjuk készítitek az ebédet a konyhában. Hány éves volt ekkor?
2013. febr. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos, mikor már kúszott, azóta rendszeresen játszik egyedül.
2013. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

éves? :) mikor elkezdett kúszni már szabadon garázdálkodhatott, 5,5 hónapos volt akkor :)

mondjuk nem nagy a lakás és persze ez a valóságban úgy néz ki (azóta is, 3 éve...), hogy én megyek a dolgomra, ő meg jön utánam :D

2013. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felügyelet nélkül gondoltam. Pl. ő bent babázik 20 percet, ilyesmikre értettem
2013. febr. 19. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én pár hónaposan már ott hagytam a szőnyegen. Veszélyes dolog nem volt a szobában, amit leránthatott volna vagy ilyesmi. Köré tettem a játékait, és elvolt. Nyilván nem órákra hagytam magára, hanem 10-20-30 percekre. A bébiőrzőn meg hallottam, ha van valami. Néha ránéztem.
2013. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 éves múlt mikor már egyedül játszott a másik szobában. Most 4 évesen már csukott ajtó mellett is magára merem hagyni. Muszáj becsukni az ajtót, mert a másfél éves húga a szájába veheti az apró játékokat amivel játszik.

2,5 évesen, amikor a kicsi született, még nem lehetett egyedül hagyni, jött velünk pelenkázni, etetni.

Járókánk nem volt, mindig is szabadon közlekedtek, de a nyomukban kellett lenni, illetve a hugira még mindig figyelni kell.

2013. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. igen, felügyelet nélkül hagytam pár hónaposan már. igyekeztünk bababiztossá tenni a lakást, fürdő-wc ajtó zárva, amerikai konyhás nappalink van, így ha kijött láttam, a szobájába meg rosszat nem igen tud tenni, még kilincs sincs az ablakon ;) persze füleltem, na meg ha hív(ott) mindig megyek, mentem.

tied hány éves?

2013. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 évesen, de 5-10 percenként ránéztem, főleg ha nagy volt a csend. Máskülönben könnyen járhattam volna így:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. febr. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen már simán bevonult a saját szobájába, amíg en a konyhában csináltam a dolgomat. Néha ránézem, ha épp nagy volt a csend. Mert olyankor tuti garázdálkodott. :)
2013. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!