Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes-sel kapcsolatban: február...

Gyes-sel kapcsolatban: februárban volt 2 éves a kislányom. Még ebben a hónapban megkaptam a gyedet. És jövő hónapban már autómatikusan csak a kb.25 200, -at kapom? Nem kell semmi papirt kitölteni hozzá, ugye?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell igényelni az államkincstártól a gyest automatikusan nem jár,kérni kell.
2013. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És abban még tudtok segiteni, hogy ha febr. 8-án született 2 éve, akkor a jövő hónapban már nem jár a Gyed? Hanem most kéne gyorsan megigényelnem a Gyest, ugye? Kb. mennyi idő az átfutása? Már most el kéne küldenem?
2013. febr. 20. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Még 8 nap gyedet kapsz. Igényed meg a gyest a máktól.
2013. febr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 hónapja meg kellett volna igényelni a Gyest , hogy folyamatos legyen az ellátás.

1 hónap az átfutás, márciusban lehet nem kapsz semmit....

2013. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nittababy ***** válasza:
Már régen igényelni kellet volna egy hónap az átfutási idő most nem fogsz kapni egy hónapig semmit!!
2013. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nittababy ***** válasza:
Az én kislányom március 6án lesz két éves és már elintéztem Január végén a gyest!!
2013. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben 30 nap, de van, akinek 60 napig ültek rajta a MÁK-nál. :( Én novemberben adtam be az igénylést, január 10-ig voltam Gyeden. Ebben a hónapban kaptam 10 nap Gyed-et, és a fennmaradó januári napokra időarányosan Gyest. Következő hó elején már csak Gyest kapok.
2013. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!