Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy-két éves kisgyereketeknek...

Egy-két éves kisgyereketeknek milyen cipője van bennt a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen.Nálunk nem kell bent cipő,padlószőnyeg van,mezítláb vannak.
2009. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lakásba nem hordunk cipőt, minél többet legyen mezitláb, ha hűvösebb az idő zokni, vagy gumitalpú mamusz.
2009. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egészen mostanáig (9 hónapostól 16,5 hónapos koráig) az én kisfiam is zokniban (csúszásgátlós), vagy mezítláb járkált a lakásban. Mostmár viszont annyira szertelenül, gyorsan futkos mindenfelé, hogy a legerősebb csúszásgátlóval bevont talpú zokniban is lépten-nyomon nagyot esik a járólapon. Úgyhogy kb. 2 hete adok rá bent is cipőt. Vettem neki ún. házicipőt (szövet a felsőrész, rendes gumi talppal) a Deichmannban. Nagyon szereti, mindig hozza már kora reggel, hogy húzzuk fel.
2009. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk papucs. Sokan meglepődnek, mert ekkora gyerek nem tud benne menni állítólag. Bennem ez fel se merült, vettem neki, mivel rajtunk is az van mindig. Simán, tök jól megy benne, sose volt gond. Bölcsibe is azt akartam vinni bentre, de mondták, hogy nem lehet, mert balesetveszélyes, ezen jól meglepődtem. Szóval csak én nem tudtam, hogy nem kellene...

Azóta is papucs van itthon és nyáron kintre is imádja, minden fajtáját!

2009. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 zokni, 1 sima és egy vastag frottír belsejű nekem ez vált be.
2009. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vászoncipőt adok rá,nálunk járólap van szinte mindenhol! Nyáron szandi volt /azt kinőtte nyár végére/ [link] ilyet!!!
2009. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!