Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb pelenka éjszakára?

Melyik a jobb pelenka éjszakára?

Figyelt kérdés

Jelenleg Libero 6-os pelenkát használunk,de ebből reggelre kifolyik a pisi,pedig még bírná a pelenka,de olyan mintha elmozdulna és amiatt oldalt kifolyna.Az 5-ös mérettel nem volt ilyen gond.

Most gondolkodom rajta,hogy kipróbálnám éjszakára az Up&Go tipusú pelust,hátha ez nem mozdul el.

Ez beválhat szerintetek?

13kg és 90cm a lányom,most múlt 18 hónapos.

Milyen márkájút ajánlanátok?



2013. febr. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Éjszakára csakis Pampers active baby-t használunk. 15 hónapos iker kislányaimnak tökéletesen bevált, pedig sokat pisilnek. :))

Nappalra pedig Liberot.

2013. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi még csak 4+-t használunk, pedig az én lányom is ilyen testalkatú, 17 hónapos. A gazdaságos pelenkát vesszük (100as kiszerelés), zsiráf van az egyik fajtán, a másikon delfinek és polipok. Kiváló ez a pelenka és nagyon olcsó.

Mi is sokat kipróbáltunk, persze az olcsóbbak közül, )libero csak régebben volt,) de csak a tesco-s vált be, de ma már azt is drágállom. Amit most használunk, ugyanolyan jó mint a tescos.

2013. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túl nagy a pelus!


Én a 14 kg-os, 95 cm-es lányomra 4-es pelenkát adok éjjelre.


(3 éves, szobatiszta, a 18 hósomnak (11,5 kg, 83 cm) veszem a 4-s pelenkát, azt adom a nagyobbra is, hiszem 17 kilóig jó. Soha nem folyt még ki a pisi.


(Aldi, Lidl vagy Penny saját márkás pelusát használja)

2013. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tényleg nagy, és ahogy egyre jobban megtelik, eláll a combjától. Bár az 11 kg-os, 85 cm-es fiam is 5-ös méretet hord Liberoból pl, Pampers Active Baby-ből elég neki a 4+. A 4-es már egyikből sem jó neki, mert a köldöke alatt van a felső része, és ilyenkor neki már hátul is kifolyik, aminek nem kellene... :)
2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az 5-ös méret gumírozása már nyomot hagy a combján és ott eléggé szoros is,amúgy valóban elég lenne még.De ő ilyen kis combos.
2013. febr. 21. 15:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem Pampers Active Girl bugyi pelust éjjel már az volt rajta és bevált,nem ázott át.Este 6.30-tól reggel 7-ig volt rajta.
2013. febr. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!