Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hós lányom nem engedi,...

16 hós lányom nem engedi, hogy megmossam a fogait, pedig már 16 van neki! Ő meg még nem tudja magának rendesen. Féltem a fogait. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak mesefigurás fogkefék, jó ízű fogkrémek.

Nekünk az elektromos fogkefe vált be.

De ne erőltesd, először lássa, hogy te mosol vele fogat. Majd látja, hogy milyen jó buli, kérni fogja ő is.

Más ötletem nincs.

2013. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

napi 1x legalább pedig muszáj lesz, ugyanis ki fognak lyukadni :))

milyen fogkeféje van? talán azt nem szereti....

és a fogkrém? Mi elmex -et használunk. Előtte epres ízű volt, annak nem tudom már a márkáját..

Ez a két tényező elég sokat számít. Vettem most Aquafresh fogkrémet is, azt kifejezetten utálja a kisfiam. Azzal nem engedi mosni.


Talán válasszon Ő fogkefét magának a drogériában.. A fogkrémet is cseréld le.

Fogkeféből oral B-t használtunk kezdésnek. Pici és kézreálló.

2013. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk apa fürdeti, és akkor látványosan ő is fogat mos, ha ő kész van, mondja a lányunknak, hogy most apa megmossa fanni fogait is, elkéri a fogkeféjét, 300 wattos vigyort bevág, erre a lányka is automatikusan utánozza, apa elkapja a fejét, és jól megsikálja a fogait, ahol eléri, persze nem erőszakosan, csak amig a lányom tűri, az kb 2x 10 másodperc. én nem féltem a fogait.
2013. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nagy fennhangon közöljük este, hogy na, mi megyünk apával fogat mosni. Nem szólunk neki, csak kivonulunk...jön utánunk mint a parancsolat..pár napig csak bámult, meg idétlenkedett, meg a padlót sikálta vele:-DDD de aztán elkezdett utánozni, ahogy a védőnő mondta is. Mi utána mindig megmutiztuk neki, hogy nézd milyen szép csilivili lett a fogunk?? Hát kb. így...én sem aggódom, van 1-2 nap, hogy nem mossa, de utána megint nekiáll, de sztem ha erőltetném, akkor tuti, hogy egyáltalán nem mosná meg...
2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a fogkefével vagy a fogkrémmel van a gond és nem is lelkesedéssel, mert ő magának próbálkozik, csak hát mennyi eredménnyel???

De hogy mi csináljuk neki, esetleg a kritikus őrlőfogakat is kimosni, na hát akkor jön a nagy nem és szájzár :-)

2013. febr. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!